• 0

Ефективний контроль якості молока

Без молока й молочних продуктів важко уявити раціон кожної української родини. При цьому дуже важливо, щоб ми вживали якісні продукти. Тому питання контролю за якістю молока слід приділяти першочергову увагу. При цьому контроль за якістю молока й молочних продуктів слід робити спираючись не на старі методи, а відповідно до сучасних стандартів (докладніше тут https://agroprolisok.com.ua/ua/g85125378-pererabotka-analiz-kachestva).

Як відомо, в Україні, відповідно до чинних норм законодавства, кожен виробник молока має дотримуватись вимог відносно безпеки та якості своєї продукції. У першу чергу, це вигідно самим виробникам. Адже у випадку скарг на незадовільну якість продукції від споживачів, вони можуть отримати підвищену увагу з боку контролюючих служб, що може призвести до накладання штрафів та навіть тимчасового закриття виробництва – аж поки не буде усунуто виявлені в їхній роботі недоліки.

Саме з цих причин українські виробники простимульовані самостійно відстежувати питання якості своєї продукції, в чому їм допомагає професійне обладнання від компанії PROLISOK. Наявні способи якісних та кількісних характеристик молочної продукції прості й доступні. Все необхідне компанія PROLISOK пропонує охочим.

Для визначення якості молока переважно застосовують різноманітні аналізатори. Ці прилади здатні за лічені хвилини визначити склад молока, жирність та низку інших важливих характеристик. Існують різні моделі даних приладів. Вони відрізняються одна від одної за ціновими показниками, функціональними можливостями, потужністю та ін.

За допомогою аналізаторів можна вимірювати або один, або ж цілу низку показників. Нерідко виробники у своїх лабораторіях використовують кілька видів аналізаторів для підвищення якості та збільшення надійності у роботі та висновках.

Проте в такому випадку зростають фінансові витрати. На думку фахівців, раціональніше придбати обладнання для визначення якості молока , що може проводити комплексне дослідження продукту. Це можуть бути:

- аналізатори, що запрограмовані на пряме дослідження молока. Вони можуть визначати обсяг продукції та її температуру;

- аналізатори, запрограмовані на опосередковане дослідження молока. Вони здатні надавати інформацію про наявність. Наприклад, в його складі азоту.

На сьогоднішній день найбільш популярними вважаються ультразвукові прилади для аналізу якості молока.
18.06.2024 18:48
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter