• 0

Кальянний кейтеринг у Києві від Shisha Magic

В останні роки в Україні доволі популярною стала послуга з кейтерингу кальянів (почитати докладніше тут https://shishamagic.kiev.ua/kalyannyy_keytering/). Кальянний кейтеринг Київ – це, фактично, обслуговування виїзного заходу – у ресторані, на природі, на свіжому повітрі на території заміського маєтку тощо.

Фактично це й організація дозвілля, бо мова ведеться про повний комплекс з надання послуг: організація заходу, надання персоналу, підбір всіх інгредієнтів, які необхідні для приготування кальянів. Отже, під кальянним кейтерингом розуміється підготовка й надання послуги «кальянщик на виїзд Київ». такий фахівець відповідає за якісну організацію дозвілля в цілому.

Кальянний кейтеринг може стати в пригоді для оригінального проведення практичного будь-якого заходу. Це може бути весільна вечірка або ж безпосередньо й саме весілля. День народження або ж інше родинне свято. Конференція для бізнесу або ж виїзний корпоратив. Виїзд кальянщика може бути як головною подією заходу, так і одним з його елементів. У такому випадку відводиться окрема зона та окремий час для куріння кальяну. Також слід обов’язково врахувати склад учасників. Адже далеко не кожен є поціновувачем такого типу відпочинку.

Чи не найчастіше замовляють виїзд кальянщика під час різноманітних виїзних заходів. Це може бути святкування дня народження у якомусь заміському котеджі чи ресторані. Або ж корпоратив на природі – у лісі чи на березі річки. Це може бути вечірка на теплоході або ж яхті. Отже, йдеться про заходи, режим яких дозволяє зайнятися організацією відпочинку з кальяном.

Доволі часто кальянний кейтеринг замовляють для бенкетних залів, у ресторанах або ж кафе. Це ті місця, де куріння кальяну не передбачено, але технічно його цілком можливо організувати.

Так само для кальянного кейтерингу може бути суто практичне пояснення. Наприклад, у ресторані є можливість замовити кальян. Однак ціна на нього зависока, тому резон у запрошенні кальянщика зі сторони є суто практичним. Адже у будь-якому разі це значно урізноманітнить проведення заходу.

Безпосередньо виїзд кальянщика в Києві переважно складатиметься з наступних етапів.

Перше: слід визначити, з якою кількістю гостей доведеться мати справу. При цьому треба точно встановити – скільки присутніх будуть курити кальян. Місце для куріння і час для виїзду визначаються заздалегідь.

Друге: слід ретельно підготувати місце для роботи кальянних майстрів. Так, робоча зона має перебувати або ж на протязі, або ж знаходитися в приміщенні з витяжкою. Необхідно забезпечити доступ майстрів до проточної води. Одразу необхідно потурбуватись про робочу поверхню для кальянщиків – тумбу, стіл тощо. Важливо, щоб робоча зона була недалеко від місця, де відпочиватимуть учасники. В ідеалі це має бути на відстані 50-60 метрів. Також пам’ятаємо: на організацію виїзду кальянщиків знадобиться близько години. Так само орієнтовно одну годину буде витрачено на приготування до обслуговування заходу.

Як відомо, кейтеринг кальянів набув великої популярності у столиці України Києві. Серед лідерів ринку, які розвивають даний комплекс послуг, варто звернути увагу на Shisha Magic.

Основа якісної організації виїзду кальянщика в Києві – забезпечення заходу якісним тютюном. Однак це далеко не все для того, щоб зробити захід якісним і незабутнім. Спеціалісти Shisha Magic стежать за якістю всіх аксесуарів, які використовуються під час виїзду кальянщика.

Особливу увагу треба буде приділити створенню атмосфери, що сприятиме розслабленню присутніх. Чи не найважливіша умова: зробити все для колективних позитивних емоцій під час заходу.
10.06.2024 17:44
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter