• 0

Професійний DTF друк на одязі в Києві

Влітку чимало з нас залюбки носять футболки. При цьому попит на оригінальні футболки залишається стабільно високим. Завше хочеться виділитися на загальному фоні нестандартним малюнком або оригінальним надписом. У тих випадках, коли необхідно нанести на футболку надписи або ж зображення, то найпоширенішим способом досягнення цього вважається термоаплікація. Зображення в цій техніці отримується завдячуючи кольоровій термотрансферній плівці, яку нарізають на плотері (подробиці тут https://dtf-print.kiev.ua/ukr/). Далі, шляхом використання термопресу, елементи, які вирізано, зафіксовуються на тканині.

Одразу постає логічне питання – який саме принт на футболці буде найстійкішим? На думку фахівців, той, який забезпечує шовкотрафаретний друк. Шовкографія традиційно вважається найбільш надійним методом друку, тому вона й долговічна.

Також шовкографія – досить економічний варіант. Якщо ви робити велике замовлення, то зі збільшенням кількості ціна друку на одній футболці зменшується. Причина в тому, що використовується один і той самий трафарет.

Також шовкографія дає можливість зробити якісне та яскраве зображення, передача кожного відтінку – максимально точне.

При цьому нерідко принт на футболках зникає. Як правило, причина цього або в перевищенні температури прання, або ж у неправильному виборі прання. Це призводить до того, що зображення може доволі швидко втратити кольори, або ж навіть потріскатися чи деформуватися.

Щоб цього не сталося і принт на вашій футболці залишався неушкодженим впродовж тривалого часу, існує кілька слушних порад. Так:

- Необхідно правильно обирати режим для прання футболок з принтом,

- під час висушування не варто перекидати футболку через мотузку та не користуватися прищіпками,

- сушити футболку з принтом варто лише на вішалці,

- коли вивішуєте мокру футболку з принтом, її слід вивернути навиворіт.

У Києві серйозний авторитет в області нанесення принтів на одяг завоювала команда dtf-print.kiev.ua. На сьогоднішній день їхня команда оволоділа навичками інноваційного методу друку – DTF. Це дає можливість як наносити зображення безпосередньо на виріб, так і друкувати в рулонах для виробників одягу і для рекламних агенцій.

Дизайнери dtf-print.kiev.ua безкоштовно готують для замовників макети для друку. У результаті друку на виході отримується висока якість. Друк проходить у 8 проходів, тому малюнок соковитий і яскравий. Наявна виробнича база дає можливість виконати замовлення максимально швидко і відвантажити товар безпосередньо у день виконання замовлення.
03.06.2024 14:26
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter