• 0

Захопливий квест на Борщагівці

Захопливий квест на БорщагівціВ останні роки чимало людей оцінили квести – один з найцікавіших видів активного відпочинку. Звісно, що чимало шанувальників квесту – в столиці. Якщо ви прагнете знайти квест кімнати Київ, в який можна цікаво провести час з друзями з до ваших послуг компанія «Великий квест» (вул. Борщагівська. 154). Квест кімнати від «Великого квесту» містяться на великій площі – близько тисячі квадратних метрів.

Для любителів гострих відчуттівТой, хто любить полоскотати нерви, може спробувати хорор-квести в стилі зомбі. Все дійство триває в умовах абсолютної темряви. Ну, абсолютно так, як у популярних комп’ютерних іграх.

Квест кімната має вигляд покинутої станції метро. Це – зона панування страхітливих зомбі. Гра проходить в умовах повного контакту з чудовиськами. Логічних завдань обмаль. Мета квесту – викликати в учасників гри максимум емоцій.

Варто звернути увагу, що на території «Великого квесту» не проводяться спільні заходи для дорослих та дітей. Квести для дітей – то окремий та надзвичайно популярний у дітлашні вид розваг.

Брати участь безпосередньо у хорор-квестах можуть учасники від 9 років. Вікова група 9-14 років проходять випробування у супроводі аніматорів . Починаючи з 14-ти років, всі учасники мають можливість випробувати на міць свої нерви самостійно.

Скільки може бути учасниківВаріантів відповідей на це питання може бути багато. Якщо коротко, то їхня кількість може коливатися від 2-х до 40-а. Якщо гравців набирається багато, то їх поділяють на дві команди, і вони починають змагатися одне з одним.

Насправді квест кімнати від «Великого квесту» - то не лише розваги та змагання. На території можна оригінально провести корпоративну зустріч. Відсвяткувати день народження або будь-яке інше родинне свято у теплій компанії. Можна просто з користі відпочити.

Варто також повідомити, що на території «Великого квесту» не передбачено місць для прийому їжі. Проте поруч розташоване чудове кафе. Тут можна оформити замовлення будь-якої складності і на будь-яку кількість учасників. Технологічно замовити і провести солодкий стіл – для дітей, та фуршет – для дорослої компанії.
Додатковий бонус для всіх учасників: після завершення випробувань «Великий квест» робить якісну нарізку відео подій, які щойно мали місце. Також всі учасники мають можливість робити фото у спеціальній фотозоні.

Отже, якщо ваша мета – якісний та незабутній відпочинок – вам саме у «Великий квест»!
29.05.2024 17:27
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter