• 0

Як отримати витяг з єдиного державного демографічного реєстру

Більшість з нас губиться, коли доводиться мати справу, в якій є чимала кількість юридичних нюансів. Наприклад, як отримати довідку з демографічного реєстру, якщо у вас айді карта– паспорт нового зразку?

На сайті юридичного об’єднання «Енволт» міститься докладне роз’яснення, як отримати витяг з єдиного державного демографічного реєстру, які є види довідок про прописку до айді карти та багато іншого. Отримати персональну консультацію в «Енволт» мають можливість як громадяни України, так і іноземці.
Також можна ознайомитися з докладною інформацією про те, що таке апостиль та на які документи його можна ставити (подробиці тут https://enwolt.com.ua/services/apostyl-na-dokumenty-v-ukrayini).

Як відомо, в новому паспорті громадянина України, який ми отримуємо у вигляді айді карти, містить на собі відомості про наше місце проживання. Дану інформацію зашифровано, тому побачити її неможливо. Той хто змінив фактичне місце проживання не повинен міняти айді карту, бо на її чіпі інформація змінюється.
До сьогоднішнього дня далеко не всі організації та установи мають можливість зчитувати інформацію з нового паспорта громадянина України. Тому для кожної айді карти оформлюється спеціальний паперовий додаток.

На даний час є можливість отримати два документи, додатки до айді карти: 1) довідка про реєстрацію місця проживання; 2) довідка про внесення відомостей до Єдиного державного демографічного реєстру.

Першу довідку можна отримати у відділі реєстрації або в місцевій адміністрації, або ж у сільраді. Другий же документ можна отримати в міграційній службі. Як правило, в тій міграційній службі, яка видала айді карту.

Яка інформація міститься в довідці з демографічного реєструУ довідці з демографічного реєстру міститься наступна інформація:

- громадянство;

- стать;

- дата та місце народження, прізвище та ім’я по-батькові;

- номер запису в демографічному реєстрі і номер айді карти;

- номер та серію закордонного паспорту (паспортів), як чинного, так і анульованих (якщо такі є);

- номер і серію попереднього паспорту, якщо такий був;

- ідентифікаційний код,

- місце проживання;

- номер запису в демографічному реєстрі;

Як бачимо, довідка з демографічного реєстру по факту розшифровує дані, які є в айді картці. У тих випадках, коли громадянин користується паспортом старого зразку і не має біометричного закордонного паспорту, то в державному реєстрі інформація про нього відсутня. Тому взяти подібну довідку такий громадянин не зможе.
28.05.2024 20:01
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter