• 0

Як обирати пластикові вікна в Дніпрі

Сучасні пластикові вікна однозначно домінують на ринку впродовж кількох десятків років. Їхні дерев’яні «предки» отримали чисту поразку, бо пластикові вікна в Дніпрі (докладна інформація тут https://www.alias.dp.ua/uk/cini-na-vikna) переважають їх майже за усіма якісними показниками.

На даний час пластикові вікна Дніпро використовуються практично всюди – і в житлових будинках, і в навчальних закладах, в банківських та офісних установах, у виробничих цехах тощо. Дефіциту пластикових вікон на сьогодні немає. Однак все одно для того, щоб розібратися і зробити безпомилковий вибір вікна Дніпро, слід мати базові знання з даного питання.
Як обирати пластикові вікна в Дніпрі

Як і чим відрізняються пластикові вікна від склопакетуЧимало людей думають, що пластикове вікно та склопакет – це одне й те ж. Насправді це два різних вироби.

Склопакет є однією зі складових вікна. По суті він є герметичною порожниною, що складається зі скла та рамок.

У свою чергу, пластикове вікно – цільна конструкція. Вона складається з несучої частини – рами, сполучних елементів, рухомих стулок, склопакетів, фурнітури, ущільнювачів. Також до всього цього додаються водовідливи й підвіконня. Саме пластикове вікно вставляють у віконний отвір.

Саме завдячуючи рамкам скла перебувають на певній відстані одне від одного. Ті ж рамки забезпечують герметизацію безпосередньо в самій камері.
Варто звернути увагу на те, що камеру наповнюють:

- осушеним повітрям,

- криптоном,

- ще варіант – аргоном.

Як криптон, так і аргон мають більш високу щільність, якщо порівнювати їх з осушеним повітрям.

Яка кількість камер повинна міститися в склопакеті?Залежно від того, скільки в наявності стекол, безпосередньо в склопакеті може бути або одна, або ж кілька камер. В однокамерному розташовується два скла, в двокамерному – три. Однак за великим рахунком серйозної різниці між однокамерним та двокамерним склопакетами немає.

Проте у тих випадках, коли камер декілька, то різниця доволі суттєва. Особливо, якщо кількість камер досягає позначки «шість».

Найголовніша характеристика, на яку варто орієнтуватися, обираючи склопакет – ваші вимоги до приміщення. Чим більше камер у пластиковому вікні, тим серйозніше звукоізоляція в приміщення, тим менше втрата тепла. У тих випадках, коли площа під вікно відведена значна, то фахівці радять обирати моделі з кількома камерами.

Більше корисної інформації можна прочитати на офіційному сайті компанії Аліас Дніпро https://www.alias.dp.ua/uk/
22.05.2024 19:36
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter