• 0

Найзручніший спосіб відправки посилок з України в США

Українці, які мають родичів та друзів у США, вже встигли оцінити переваги послуги зі швидкою доставки посилок в СШП через Western Bid. Тепер відправити посилку з України в США достатньо просто, швидко й надійно. При цьому вміст посилки не має принципового значення. Це можуть бути подарунки для онуків, товари, що стосуються ведення бізнесу, ваші особисті речі. Western Bid пропонує найкращі умови для доставки в Америку для всіх охочих.

Якщо перед вами зненацька постало питання відносно того, як відправити посилку в США, то доставка через Western Bid буде найефективнішою. Компанія має налагоджену співпрацю з провідними світовими перевізниками - FedEx та UPS. Завдяки цьому кожен клієнт має можливість зробити пересилку за ексклюзивними тарифами. При цьому кожному гарантується максимально швидка доставка посилки в будь-який куточок Сполучених Штатів.

Важливо наголосити, що Western Bid системно співпрацює з Інтернет-продавцями. Швидкість доставки – основна умова для такої співпраці. Всі завчасно оголошені терміни доставки посилок з України в США дотримуються неухильно.

Western Bid наголошує, що компанія у будь-якій ситуації підтримує кожного свого клієнта. Оскільки обсяг відправки посилок на сьогоднішній день доволі значний, кожному клієнту надаються відчутні знижки на відправку.

Компанія Western Bid працює на ринку вже 25 років. За цей час відправлено мільйони посилок. На сьогоднішній день завдячуючи онлайн-системі буль-яка посилка з України в США буде швидко оформлена та відправлена. При цьому за найнижчими тарифами.

Послугами Western Bid користуються і звичайні люди, і бізнесмени, що спеціалізуються на онлайн-торгівлі, і підприємства. Кожен клієнт отримує максимум уваги та здійснює відправлення через Western Bid за найнижчими цінами.

Кожен з клієнтів компанії може обрати найбільш вигідний для нього варіант пересилання. Вартість відправки посилки починається з $6 USD за один пакет.
На даний час найпопулярнішим варіантом доставки є «Консолідація Плюс». Це єдиний вантаж, який складається з посилок від різних відправників. Проте кожна посилка доставляється конкретному адресату у спосіб, який було визначено відправником.

Порівняно з іншими відправниками, Western Bid вирізняється більш вигідними для клієнтів цінами й вигідними знижками для постійних клієнтів. Оосблива зручність – страховка поштового відправлення з України в США становить всього лише 1 % від вартості вкладення посилки. Рух посилки можна відстежувати в режимі реального часу.
30.04.2024 18:58
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter