• 0

RENAULT в офіційній дилерській мережі RENAULT EXPRESS

Концерн Renault відомий як піонер інновацій та високих технологій в автомобільній індустрії. Завдяки передовим розробкам та використанню найсучасніших матеріалів і технологій у виробництві, автомобілі Renault демонструють високу ефективність, економічність та екологічність. Це підтверджується низкою міжнародних сертифікатів та нагород, зокрема, за досягнення в області зниження викидів вуглекислого газу та інших шкідливих речовин.

1. На етапі експлуатації автомобіля не менш важливу роль відіграє якість сервісного обслуговування. В офіційній дилерській мережі Renault Express застосовуються новітні технічні рішення та діагностичне обладнання, що дозволяє:

- здійснювати точну діагностику вузлів і систем автомобіля за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення та інструментів;

- проводити ремонт та заміну компонентів з використанням оригінальних запчастин та матеріалів згідно з вимогами виробника;

- гарантувати високу якість робіт завдяки регулярному підвищенню кваліфікації персоналу та дотриманню корпоративних стандартів.

2. В рамках програми постгарантійного обслуговування Renault Assistance Plus власники автомобілів Renault можуть розраховувати на:

- цілодобову технічну підтримку у разі ламання;

- допомогу у випадку дорожньо-транспортної пригоди або крадіжки автомобіля;

- організацію евакуації на найближчу станцію технічного обслуговування;

- тимчасовий прокат автомобіля під час ремонту.

3. Переваги володіння новим автомобілем Renault Express, що реалізується через офіційну дилерську мережу Renault Express:


  1. Сучасні автомобілі Renault виробляються із застосуванням передових технологій, що забезпечують високий рівень надійності, безпеки та ресурсоефективності відповідно до новітніх екологічних стандартів.

  2. Модельний ряд Renault відзначається оптимальним балансом між динамічними характеристиками, економічністю та функціональністю, що дозволяє підібрати оптимальний автомобіль для різних стилів водіння та умов експлуатації.

  3. Інноваційні системи безпеки та допомоги водієві, такі як моніторинг сліпих зон, розпізнавання дорожніх знаків, автоматичне екстрене гальмування тощо, підвищують комфорт та безпеку керування.

  4. Можливість оснащення додатковими опціями преміумклас, як от мультимедійні системи з голосовим управлінням, навігатори, камери кругового огляду та інші високотехнологічні рішення.

  5. Завдяки співпраці з дилером Renault Express забезпечується гарантійне та післягарантійне обслуговування автомобіля відповідно до високих стандартів виробника.

  6. Екологічність автомобілів підтверджується міжнародними сертифікатами за показниками економії пального та низького рівня шкідливих викидів.Стильний та ергономічний дизайн інтер'єру та екстер'єру автомобілів Renault поєднує функціональність з актуальними трендами автомобільної моди.

В цілому, співпраця з офіційним дилером дозволяє власникам автомобілів Renault отримувати гарантовано високий рівень сервісу та підтримки, що забезпечує безпечну, комфортну та ефективну експлуатацію автомобіля протягом усього терміну служби.
22.04.2024 10:34
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter