• 0

Де зробити лазерну епіляцію у Львові

Для тих людей, які прагнуть мати вигляд «на всі сто», важливо користуватися послугами перевірених фахівців у косметичних салонах та центрах краси, які мають бездоганну репутацію. Фахівці та вдячні клієнти пропонують звернути увагу на львівський центр нового покоління Neolaser. Тут працюють сертифіковані спеціалісти й професійні лікарі, які здатні втілити в життя ваші мрії відносно здорової й красивої шкіри. Отже, якщо вам потрібні косметичні й оздоровчі процедури від кваліфікованих фахівців – вам до Neolaser.

Як відомо, лазерна епіляція у Львові – один з найефективніших методів видалення волосся на тілі. При цьому за допомогою лазерного випромінювання руйнуються волосяні фолікули. Фахівці Neolaser пояснять, що якийсь час після сеансу волосся на тілі ще ростиме. Однак через деякий час волосся просто випаде. Після першої процедури випадає приблизно п’ята частина волосся. А оцінити ефект від процедури можна вже за 2 тижні.

У львівському центрі активно застосовується апаратна косметологія. Це комплекс лікувальних та косметичних процедур. Їх проводять за допомогою спеціальної апаратури. Комплекс таких процедур покращує загальний стан шкіри, усуває набряклості, гальмує процеси старіння.

Спеціалісти львівського центру Neolaser пропонують клієнтам зробити косметологію обличчя. Сюди входить:

- чистка обличчя (може бути ультразвукова, механічна або ж комбінована) або додатково – шиї й зони декольте;

- чистка спини (може бути механічна або ж комбінована);

- чистка обличчя й пілінг (обличчя, шиї та зони декольте).

В Neolaser активно застосовується ін’єкційна косметологія. Це спеціальна технологія, яка корегує вікові зміни вашої шкіри. З використанням ін’єкції певних препаратів усуваються захворювання шкіри, різноманітні естетичні дефекти. Робляться також «уколи краси». Ефект омолодження відчувається вже після першої процедури. Все це без будь-якого хірургічного втручання та з незначним терміном реабілітації.

Ну й звісно – в львівському центрі нового покоління Neolaser пропонують широкий комплекс різноманітних процедур з естетики тіла. Це може бути корекція тіла за допомогою спеціального обладнання. Або ж загальний масаж тіла (при необхідності особливу увагу приділяють проблемними ділянкам – за бажанням клієнта). Також клієнти нерідко замовляють вакуумний масаж тіла.

У центрі Neolaser – найсучасніше обладнання та особлива атмосфера. Спрямоване на створення максимального комфорту для клієнтів.
11.04.2024 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter