• 0

Сфери застосування артбордів для епоксідної смоли

Сфери застосування артбордів для епоксідної смоли Сьогодні для створення різних виробів часто використовують артборд для епоксідної смоли. Що це таке? Варто розуміти, що артборди для епоксидної смоли по суті є спеціальним матеріалом, який являє собою основу для різних виробів з епоксидної смоли. Такий артборд може бути різної товщини, разного розміру. Крім того, він може мати різні поверхні.

Артборд для епоксидної смоли може активно використовуватися для:

- створення різноманітних прикрас,

- оздоблення меблів,

- для декоративних елементів тощо.

Варто підкреслити, що на даний момент цей матеріал вважається одним з найбільш популярних як в декорі, так і в індустрії дизайну. Найголовніша причина такої популярності – артборд для епоксидної смоли характеризується довговічністю та міцністю.

Технічні характеристики артбордів для епоксидної смолиСлід наголосити, що артборди для епоксидної смоли здатні витримувати великі навантаження. Вони не піддаються згубному впливу прямих сонячних променів або ж вологи. Також артборд має рівну й гладку поверхню. Завдяки цьому на його основі можна створювати привабливі та якісні вироби.

Під час роботи з артбордом вдається створювати найрізноманітніші дизайнерські ефекти. Зокрема, дерев’яну або ж мармурову текстуру.

Рекомендації та правилаДля створення якісних виробів з артборду слід дотримуватися певних правил. Завдяки цьому можна досягти максимальних результатів.

Зокрема, з самого початку слід правильно підготувати поверхню матеріалу, на яку наноситься смола для заливки, обрати оптимальне співвідношення компонентів та правильний склад. Надзвичайно важливо якісно наносити епоксидну смолу безпосередньо на поверхню матеріалу.

Спеціалісти радять спочатку попрацювати над навичками роботи з цим матеріалом. Найкращу допомогу у цьому надасть фахівець, який отримав великий досвід в роботі з артбордами для епоксідної смоли.

Артборди для годинниківДуже часто артборди використовуються для встановлення годинників. Такий борд заливають смолою, після чого оздоблюють дзеркальною фурнітурою. Вони можуть бути:

- маленькими й великими бордами різної товщини;

- ламіновані або ж неламіновані артборди. Можуть бути в рамах та без рам;

- рельєфні артборди з текстурою;

- борди, виготовлені з тонкого шпону або ж з міцного МДВ;

- артборди, що мають укріплювальні рейки, отвір для годинника, планки з кріпленнями на стіну;

- овальні, квадратні, прямокутні, круглі й нестандартні борди.
03.04.2024 15:33
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter