• 0

Як обирати кондиціонер

Клімат на планеті невпинно змінюється. І в Україні теплих і спекотних днів щороку стає все більше. Чимало людей рятуються від літньої спеки за допомогою кондиціонера. Зрозуміло, що коли вдень на вулиці в тіні температура поступово підбирається до позначки 40 градусів за Цельсієм, то сидіти в приміщенні, температура повітря в якому за допомогою кондиціонера охолоджується до комфортних 23-25 градусів, - величезне задоволення.

Отже придбати кондиціонер (докладніше тут https://air-conditioner.ua/kondycionery-cooper-hunter/) – це не забаганка, а необхідність, яка відчутно вплине на якість життя. Проте постає логічне питання – який саме кондиціонер потрібен саме вам. Вибір кондиціонерів у продажу великий. Як не помилитися під час вибору?
Фахівці радять купувати кондиціонер цілком обдумано. Для цього слід навчитися в цілому розібратися в тому, які ж кондиціонери сьогодні можна знайти в продажу. Насправді, кондиціонери відрізняються одне від одного за конструкційними особливостями, за видом виконання, за форм-фактором тощо.

Кондиціонери можуть мати вигляд потужної промислової системи. А можуть реалізовуватися, як переносна й компактна система.

Принцип роботи кондиціонеру можна пояснити навіть школяреві молодшого класу. Кожен кондиціонер працює на основі фізичних законів. Відповідно до яких тепло від більш нагрітого тіла передається до менш нагрітого.

Наприклад, у спліт-системах конструктивно кондиціонер розділений на два блоки – зовнішній і внутрішній. Між цими блоками циркулює хладоген. Протікаючи через внутрішній блок, хладоген випаровується, одночасно забираючи тепло з приміщення. Протікаючи через зовнішній блок, хладоген конденсується, виводячи при цьому тепло на вулицю.

Водночас робота кондиціонера здійснюється за допомогою спеціальних приладів. Зокрема, - конденсатора, компресора, вентиляторів та випаровувача. При цьому сучасні кондиціонери мають додаткові блоки, які впливають на урізноманітнення їхніх функціональних можливостей.

Завдяки поділу на два блоки, спліт-системи мають доволі суттєві переваги. Зокрема:

- порівняно незначний рівень шуму,

- великий вибір місць, де можна встановити систему.

Варто також пам’ятати, що під час роботи кондиціонеру немає потреби тримати відкриті двері, а також допускати, щоб кондиціонер і, наприклад, обігрівач повітря працювали одночасно.
01.04.2024 13:57
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter