• 0

Ubistesin (Убистезин). Призначення та особливості препарату

Призначення та особливості препаратуДля ефективного місцевого знеболювання перед стоматологічними втручаннями застосовується розчин Ubistesin (Убістезин). Препарат для ін’єкційного введення використовується при незначних операціях. Анестезуюча дія базується на основі гідрохлоридів артикаїну та епінефрину, які забезпечують виражену дію вже за декілька хвилин.Ubistesin є сертифікованою розробкою німецької фармацевтичної компанії 3M Deutschland GmbH та вирізняється наступними особливостями:


  • випуск у картриджах об’ємом 1,7 мл, які поміщаються в металеву ємність по 50 штук;

  • у одному мл розчину знаходиться 40 мг артикаїну гідрохлориду та 0,006 мг епінефрину гідрохлориду;

  • для стабілізації у складі знаходиться сульфіт натрію;

  • знеболюючий ефект при введенні до пульпи зберігається протягом 45 хвилин, при анестезії м’яких тканин – до 240 хвилин.Застосовувати препарат Ubistesin необхідно у чіткій відповідності до інструкції, попередньо уважно ознайомившись з нею. Важливо контролювати дозування розчину та забезпечити зберігання  знеболювального засобу в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 градусів (за шкалою Цельсія).

Переваги використання знеболювального розчинуІн’єкційний препарат для анестезії Убістезин використовується українськими стоматологічними клініками та кабінетами при проведенні хірургічних втручань на зубах, яснах, м’яких тканинах ротової порожнини. В тому числі ефективний при препаруванні каріозних порожнин, видаленні зубів, лікуванні кіст, перед встановленням протезів, при резекції кореневої верхівки тощо. Популярність лікарського засобу обумовлена наступними перевагами:


  1. швидке настання знеболювального ефекту вже через хвилину після введення – не потрібно довго очікувати;

  2. безпечний склад діючих речовин, які не викликають алергічної реакції та інших побічних ефектів;

  3. зручна форма зберігання у картриджах;

  4. можливість успішного застосування при лікуванні дітей віком від чотирьох років;

  5. сильна аналгетична дія, яка може зберігатись протягом двох годин, що робить препарат підходящим для використання при тривалих оперативних втручаннях.Убістезин є сертифікованим лікарським засобом для знеболювання, який пройшов всі необхідні лабораторні дослідження та рекомендований до використання експертами. Для того щоб скористатись усіма перевагами препарату, купуйте його виключно на офіційних платформах. Вони реалізують продукцію напряму він німецького виробника 3M Deutschland GmbH без залучення посередників.Препарат заборонено використовувати після завершення строку, який вказаний на упаковці. П’ятдесят картриджів з засобом у металевій банці дозволяють тривалий час застосовувати розчин та забезпечити потреби навіть великої стоматологічної клініки, яка щоденно приймає багато відвідувачів.

Джерело: сайт meddent.com.ua
29.03.2024 14:53
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter