• 0

На чому краще сидіти на кухні?

Вибір меблів для сидіння у кухню може виявитися завданням із зірочкою. Адже прості та практичні жорсткі стільці не завжди підходять інтер'єру. А м'які крісла, що розраховані на довгі застілля, можуть швидко втратити свій зовнішний вигляд. Проте існує декілька нюансів, врахувавши які, ви зможете придбати оптимальний варіант.

IyBfYy7V746C9OESquq9VsGAgV2rgx115f8CAEvSDsWfVydfj0qQvOpF2EUDtAfKRs3eDoIEQeXxbtaAsxk0tvgvukMUPXbXYPQDhrk04s-E7ZwwGIWFt6AUyiA7dzT9N_MgwOLjcEqD2Sp7qbr2PJU

Фото https://aklas.ua/. Кухонні меблі PAPATYA

З оббивкою чи безЯкщо стільці кухонні будуть стояти близько до робочої зони, раціонально купувати  меблі, які не бояться вологи та частого чищення. Під час готування страв стільці швидко забруднюються, а значить тканинна оббивка — не найкраще рішення. До того ж подібні меблі вбирають запахи. Натомість, жорстке сидіння можна зробити більш зручним за допомогою подушок на зав'язках. Їх завжди можна випрати або замінити на нові. Варіант із м'якою оббивкою підійде для більш просторої кухні або окремої обідньої зони. 

NlMkUcaOJ1SR1zwVUiClnzD90f55uyUZGX3MlqeWkRkvCY8FvdK6RGqs0j6m_Zlh0mb6gS9VLakq-M7JWfBi0tZTxv38-AH59S2Ipm6SQAYbVHhRqqQwjOX0m8xOqoJGXR0PGwp_SaUTmQ1t7KUacAQ

Фото https://aklas.ua/. Стільці DLS

Стільці чи табуретиДля щоденної експлуатації розумніше використовувати стільці, але як додаткове місце для сидіння можна мати пару табуретів. На них ви зможете розмістити гостей. При цьому, кімната, що виконує одночасно функції кухні та їдальні, вимагає від меблів більш «парадного» вигляду. Найкращий варіант — ергономічні стільці-крісла (інакше їх називають напівкріслами). Від звичайних моделей вони відрізняються не тільки стильним дизайном, а й підвищеним комфортом: перш за все, збільшеною глибиною сидіння та наявністю підлокітників. 

Розміри столуСтілець вважається зручним та ергономічним, якщо його можна легко сховати під стільницю. Обираючи варіант з підлокітниками, необхідно враховувати, чи не будуть вони заважати під час трапези. Якщо під столом є царга (перемичка) або ніші для столових приладів, велика ймовірність, що стільці з підлокітниками не підійдуть. Адже сидіти на висунутому кріслі буде не дуже комфортно. Перед тим, як обрати конкретну модель, слід зробити заміри столу та звіритися з висотою стільців, які ви розглядаєте для покупки. Це правило актуальне також, якщо ви, навпаки, вирішили купити стіл на кухню.

mr8wSnKHYVMcZkM_MphtuzI3mIlRV49szfQAjsuIsyfNlILWokgtYEz8B5dIvTM-EWYCww0Pdf2E3ifjIsBYdvizq1iqEw2_ZQ0HAKNG6ZHAUICaKZaMHd11Ask3Ydk_wzIa2IQQzblyOSJ7WWArBsQ

Фото: Комплект кухонний обідній Мікс меблі

Матеріали Як вже було сказано раніше, кухонні меблі мають бути практичними. Це означає, що потрібно обирати матеріали, які гарно переносять вологу та легко чистяться. Для кухні зазвичай купують металеві, дерев’яні або пластикові стільці. Натуральна деревина в таких моделях обробляється спеціальними вологостійкими засобами.

Наостанок зазначимо про важливість зовнішнього вигляду меблів. Стільці мають підбиратися під загальний дизайн інтер’єру. Якщо в кухонному гарнітурі або оздобленні вже використовується безліч відтінків та декоративних деталей, краще розмістити однотонні стільці у лаконічному дизайні. У той же час, нейтральна гама та мінімум декору в інших меблях та оформленні стін — гарний привід зробити обідню зону яскравим акцентом. 
21.03.2024 19:54
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter