• 0

Типи акумуляторних батарей для авто та їх особливості

Автомобільні акумулятори — це кислотно-свинцеві хімічні джерела струму, які надають електричну енергію для запуску двигуна та живлення електричних систем автомобіля. Вони складаються з набору елементів (банок), послідовно з'єднаних між собою, де кожен елемент містить пластини зі свинцю, занурені в електроліт – розчин сірчаної кислоти. Структура та матеріали стартерних акумуляторів обрані таким чином, щоб забезпечити високу енергоємність та здатність генерувати великі струми, необхідні для запуску двигунів. Та кожен транспортний засіб має свої вимоги до АКБ, тому при виборі відповідної моделі важливо звернутися у фірмовий магазин акумуляторів для авто, де можна отримати консультацію та підібрати оптимальний варіант з урахуванням специфікацій авто.

Які типи виробів пропонують профільні інтернет-магазини АКБ для транспортних засобів?Індустрія батарей розвивається дуже активно, завдяки чому акумулятори стандартних розмірів здатні забезпечити енергією потужну електроніку сучасних автомобілів. Та саме в фірмовому інтернет-магазині акумуляторів для машин можна знайти широкий асортимент продукції та модель АКБ на авто будь-якого року випуску.

-SzjwHvrRmBEPDS6aSw0PbGdBnlTYermSoRawSGk3r05BQTfCULdDnSbfCnAdlcTnzY4M7SImTrAm00076oOCtSaJnNGNzMDhHvJVjI7ae4XwQcoYef03c_2ixW7gC083ws10GcFd-EDnvR19CVHQgs

Лужні батареї

Лужні типи використовують луги замість кислоти в якості електроліту. Вони ідеально підходять для застосування в умовах низьких температур, оскільки зберігають свої технічні характеристики навіть при глибокій розрядці та не виробляють шкідливих випарів. Високий накопичувальний потенціал робить їх привабливими для автомобілів, що потребують значного енергоспоживання. Однак, через меншу напругу, їх розміри зазвичай більші, а вартість вища порівняно зі свинцево-кислотними аналогами.

Кальцієві батареї

Такий купити автомобільний акумулятор можна під маркуванням CaCa. Він вирізняється мінімальним саморозрядом та відсутністю випаровування рідини, що робить їх відмінним вибором для тривалого зберігання. Необхідна напруга для запуску процесу електролізу становить 16 Вт. Ці акумулятори особливо чутливі до повної розрядки, тому вимагають уважного використання. Вони підходять для використання в автомобілях, де є високі вимоги до надійності живлення.

OJx7ileFS7FDsVg2ltMI5utF6Z8cFDxLUhhPs7Gt_WD1VChxa4BBriAJFfc-KNeaxsWmOdxSFzlvOdtKTXfOCuvsADBTErYS8IehXuPYTVUDVffHb32M8p3WHQgHQ_ZlqDiPa6JwzpaKmzi0M8SjzwA

Акумуляторна батарея для авто гібридного типу

Гібридні моделі з маркуванням Ca/Sb містять електроди з сурми та кальцію, що дозволяє їм поєднувати властивості обох матеріалів. Це надає їм усереднені технічні характеристики, роблячи гібридні АКБ універсальними. Вони є добрим компромісом між ціною та ефективністю, ідеально підходять для автомобілів, які використовуються у різних умовах експлуатації.

Літій-іонні моделі

Літій-іонні акумулятори вирізняються високою ємністю на одиницю маси і низьким рівнем саморозряду, забезпечуючи великий показник напруги окремих елементів. Використання графітового матеріалу для негативного електрода та оксиду літію з домішкою кобальту або марганцю для позитивного заряду робить їх перспективними для сучасних автомобілів. Проте, слід враховувати їхню погану переносимість низьких температур, обмежену кількість циклів зарядки/розрядки та швидке зниження загальної ємності.

LoDb0mvp30jTZ9EbJ2VyXEFP_0UU6SZmamEjLcMCvD7isWJirP7aQHwxcg64Cvm0paWbqYEbW7PToYWraczgo8d_RW-7cMx7AF2LVbXE3yak-dYy0BxeKLuKhntY3bdVZ4fYLmMlHqd0iiGjTI7O1hQ

Як придбати АКБ через онлайн-магазин?При виборі відповідної акумуляторної батареї для авто важливо враховувати рекомендації виробника транспортного засобу, які допоможуть зробити правильний вибір. Ми пропонуємо декілька загальних рекомендацій, актуальних при покупці будь-якого виду АКБ:


  • Ціновий діапазон — вибір залежить від вашого бюджету, причому дорожчі моделі зазвичай гарантують кращу довговічність та надійність.

  • Загальна місткість — обирайте ємність згідно з потребами вашого автомобіля, що вказано у технічній документації.

  • Тип клем та спосіб установки — переконайтеся, що обрана модель сумісна з електросистемою вашого авто.

  • Стартовий струм — у холодну погоду потрібна вища ємність для надійного запуску, тому важливо звернути увагу на цей параметр, особливо якщо ви живете в регіоні з суворими зимами.Також корисно прислухатися до порад менеджерів спеціалізованих магазинів, які можуть надати актуальну інформацію про новітні моделі та їхні характеристики.
20.03.2024 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter