• 0

Як започаткувати власну справу

Для багатьох охочих започаткувати власну справу є сенс подумати над тим, щоб купити франшизу кав’ярні. Це дасть одразу низку відчутних переваг прямо зі старту.

Як відомо, під франшизою розуміється така модель розвитку бізнесу, коле бізнесмен купує право на ведення бізнесу (або ж отримує ліцензію) бід брендом іншої компанії. Частіше за все – доволі відомої. Крім гучної назви, бізнесмен отримує безперешкодний доступ до технологій франчайзи, знайомиться з різними можливими стратегіями розвитку.

Ви одразу матимете затверджений план для франчайзи. Також вам доведеться працювати лише з надійними та перевіреними постачальниками.

На додачу підготовкою вашого персоналу займатиметься франчайзер. Ви отримаєте технологічні карти всіх напоїв з меню. Зручно, що робота під логотипом популярного та відомого бренду зводить до мінімуму необхідність рекламних витрат.

Зрозуміло, що кожен підприємець зацікавиться відповіддю на питання – через який термін окупляться витрати? Фахівці вважають, що в середньому термін окупності коливатиметься від 9-ти до 12-ти місяців. Хоча тут є чимало нюансів. Наприклад, якою буде цінова політика вашої кав’ярні, наскільки вдалою буде концепція розвитку вашого бізнесу.

Існує чимало перевірених часом та практикою правил, які допоможуть швидкій популяризації вашої кав’ярні. Серед іншого, варто згадати про наступні:

- у своїй роботі слід зосередитися виключно на каві;

- необхідно постійно спілкуватися з клієнтами;

- продумати і створити неповторну атмосферу всередині закладу;

- продумати й започаткувати спеціальні пропозиції для відвідувачів;

- приділити належну увагу закускам;

- подумати над проведенням майстер-класів для охочих на тему кави й приготування напоїв.

Одним з чудових варіантів для розвитку власної справи є франшиза Smart Cafe. Усім, хто бажає розпочати власну справу, Smart Cafe пропонує чіткий алгоритм розвитку. Зокрема:

- доставка та встановлення необхідного обладнання для відкриття кав’ярні здійснюється за рахунок Smart Cafe,

- вам не доведеться витрачатися на пошук та навчання персоналу,

- менеджер закладу матиме постійну підтримку з боку Smart Cafe,

- вам обов’язково будуть повернуті кошти, прописані в тексту договору,

- кожен процес в кав’ярні доступний для того, щоб відстежувати його в смартфоні,

- для контролю та обслуговування бізнесу щодня вистачатиме лише 15-20 хвилин.
17.03.2024 11:43
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter