• 0

Що допоможе зміцнити фундамент будинку

Від того, наскільки міцним виявиться фундамент будинку, залежить надзвичайно багато. Для забезпечення гідроізоляції фундаменту ще під час його заливки слід використати спеціальні добавки до бетону. У результаті гідроізоляція Пенетрон робить бетон значно щільніше, із значним ступенем морозостійкості та водонепроникності.

Пенетрон – це гідроізоляційний матеріал з глибоким проникненням. За його допомоги збільшується водонепроникність бетону. Також він запобігає капілярному проникненню води через бетонну структуру.

Як необхідно готувати та дозувати добавкиДобавки Пенетрон можна використовувати як окремо, так і в комбінації з іншими добавками. Норма дозування при цьому становить 1 % від загальної маси цементу або ж 4 кілограми на кубічний метр бетону.

У сухому стані Пенетрон вводять за допомоги дозатора сухих добавок.

Для розчинення у бітонозмішувач добавку можна ввести у формі суміші. Співвідношення при цьому таке: 1 частина води на 1,5 частину сухої суміші. У разі, коли процес розчинення відбувається в бітономішалці, суміш, що утворилася, має бути використаною впродовж п’яти хвилин.

А от після додавання в бетон розчинової суміші, перемішування слід робити впродовж 10 хвилин.

Добавку Пенетрон дуже часто використовують у комбінації з гідроізоляційним джгутом. Це запобігатиме фільтруванню води через шви бетонування. Джгут розширюється під час взаємодії з водою.

Як готувати поверхнюЗвертаємо увагу, що джгут необхідно дуже щільно укласти до основи. Для цього слід зробити наступне:

1)з бетонної основи в механічний спосіб слід видалити цементне молочко,

2) з бетонної поверхні треба усунути неоднорідність. Зокрема, усунути гострі виступи, максимально вирівняти неоднорідні ділянки;

3) за допомогою струменя стиснутого повітря слід очистити всю поверхню.

Гідроізоляційний джгут монтується наступним чином. Безпосередньо перед монтажем джгута треба видалити антиадгезійний папір. Потім джгут укладаємо на бетонну поверхню. Звертаємо увагу, що відступ від краю повинен бути не менше ніж 50 мм.

Після цього джгут фіксують від зміщень. Це робиться або з використанням скоб та дюбелів. Їхня довжина повинна бути щонайменше 40-50 мм. Відстань між ними 250-300 мм.

Важливо, щоб між собою джгути з’єднувалися під кутом 45° встик.

Монтаж роблять безпосередньо перед встановленням опалубки. Необхідно, щоб гідроізоляційний джгут укладали на вологу поверхню. Одночасно з бетонної поверхні слід видалити всю стоячу воду.
14.03.2024 17:28
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter