• 0

Аніматори на дитяче свято - де замовити в Черкасах

Сьогодні складно уявити день народження малюка без дотикових послуг та різноманітних шоу-програм, дана сфера дуже актуальна та популярна. Найулюбленіші та найбажаніші гості на дитячих святах – це аніматори в Черкасах  з дивовижними костюмами будь-якого персонажа.

Всі діти дивляться мультфільми, а з часом в них з’являється улюблений герой. Батьки починають з його зображання купувати одяг, міні-фігурки для гри, оформлювати кімнату в такому стилі тощо. Тому здивуванню дитини не буде меж, коли вона побачить свого улюбленого персонажа на яву, тим паче на власному святі.

Як правильно обрати аніматорів та які існують додаткові «плюшки»?Звичайно, опиратись потрібно саме на бажання дитини, а якщо вона не може визначитись, то показати каталог аніматорів в Черкасах. Варіантів безліч. Аніматори для хлопчиків чи дівчаток, з фільмів, коміксів, мультиків. Також сучасні розважальні агенції роблять добірку за віком дитини.Якщо ви бажаєте замовити аніматорів в Черкасах, то можете бути впевненими у відмінному проведені свята. Воно набуває особливої атмосфери та становиться просто казковим. Заздалегідь вже продумана цікава програма та конкурси для дітей. Тому всі маленькі гості у захваті, веселяться, стрибають, радісно бігають, а оченята просто святяться від щастя.

Для того, щоб зробити день народження незабутнім та унікальним його можна доповнити наступними послугами:


 • Оформлення банкетного залу, будинку чи подвір’я гелієвими кульками.

 • Замовити білого мішку гіганта чи інших ростові ляльки.

 • Піньята.

 • Дискотека.

 • Аквагрим та фейс-арт.

 • Бульбашкове шоу.

 • Паперове чи хімічне шоу.

 • Різноманітні майстер-класи.

 • Замовити фокусника.

 • Створення дитячої фотозони.

 • Торт на замовлення.Дитячі аніматори в Черкасах можуть поєднати декілька послуг в чудову програму для малечі та зробити вау-ефект.

Такі чудові гості стануть не тільки родзинкою свята, а й захоплять малечу на 2-3 години. А батьки в цей час можуть просто відпочити та поспілкуватися з друзями.

Замовити аніматорів можна не тільки в розважальних центрах, вони здатні приїхати на будь-яку локацію у місті та порадувати діток. Бажаєте провести день народження вдома? Прекрасно! Все що необхідно зробити – це надати дітям окрему простору кімнату та визначити час приїзду аніматорів.

Скільки коштують такі послуги?Аніматори ціна залежить від багатьох факторів. По-перше, це тривалість розважальної програми, а по-друге, наявність додаткових послуг та обладнання. Також може вплинути дальність локації, як правило, робота у межах міста тарифікується стандартно, є винятки, коли виїзд планується по області.Враховуйте, що досвід та стаж роботи аніматора, дорожнеча та унікальність костюма теж впливають на вартість години роботи. Присутня доплата при замовленнях у святкові дні (Новий рік, Різдво, Пасха) та термінових викликах.

При замовленні шоу мильних пузирчиків, дискотеки чи фокусника у вартість послуги вже включені всі витратні матеріали.

Довірте організацію дитячого свята агенціям, які мають великий досвід у такій сфері, можуть запропонувати широкий асортимент послуг та мають все необхідне для їх проведення.

Тому обирайте для ваших дітей оптимальний варіант, який вписується у ваш бюджет. Подаруйте своїй малечі безліч позитивних емоцій, наповните такий важливий день щастям та починайте святкувати креативний та незабутній день народження!
07.03.2024 08:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter