• 0

Обираємо каблучку на заручини – основні моменти

Заручини рідко обходяться без каблучки. Чоловік дарує її коханій жінці під час пропозиції руки та серця. Каблучка на заручини має обов’язково бути новою. Презентувати фамільну прикрасу – це погана прикмета.

Каблучку для заручин зазвичай носять на безіменному пальці лівої або правої руки. Але це зовсім необов’язково, головне, щоб було зручно. Проте, на церемонії укладання шлюбу прикраса за вимогами етикету має знаходиться на середньому пальці.

Пропозицію заручитись зазвичай робить чоловік, але це ж, звісно, теж є правилом, від якого можна відступити. Кожен вирішує самостійно, як організувати свято.

Це можна зробити вдома, парку, на березі моря, в ресторані. Дехто вручає каблучку самостійно, інші ховають її у десерт чи келих шампанського. Можна подарувати тільки одну прикрасу, або додатково купити золоті сережки, інші аксесуари.

Основними критеріями вибору виступають:

- розмір;

- дизайн;

- ціна.

Розмір каблучки на заручини

Прикраса підбирається таким чином, щоб вона міцно сиділа на пальці та водночас не викликала дискомфорт. Найкращий спосіб визначитись з розміром, взяти до магазину одну з каблучок, яку носить друга половина. Також існують відповідні застосунки для смартфонів, які дозволяють провести точний замір вдома. Останній варіант особливо актуальний, коли не має змогу взяти аксесуар на кілька годин непомітно, або замовлення буде робитись через інтернет-магазин.

Кращий дизайн для каблучки

Класичним вважається дизайн з одним камінчиком з прозорою структурою. Він вважається безпрограшним. Але хто сказав, що не дозволяється експериментувати. Якщо є впевненість, щоб певний дизайн точно буде до смаку другій половинці, то можна сміливо обирати його.

Серед можливих варіантів дизайну:

- кольорові камінчики – аметист, сапфір тощо;

- фантазійні форми прикраси – художнє лиття, розсип мінералів по усій поверхні.

Любителям мінімалізму точно сподобається каблучка з огранкою типу «Ізумруд». Сміливим та яскравим нареченим можна дарувати прикраси з різноманітними кольоровими камінцями.

Що стосується питання ціни, то вона залежить від проби, складності декору, ваги, типу вставок. Асортимент ювелірних магазинів пропонує вироби майже на будь-який бюджет. Багато брендів проводять акції, за допомогою яких можна доволі суттєво зекономити.
05.02.2024 15:47
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter