• 0

Особливості та переваги теплої підлоги

Особливості та переваги теплої підлогиГоловне завдання для будь-якої родини перед початком опалювального сезону – максимально забезпечити комфорт свого житла. Холодне повітря не повинно потрапляти до квартири через щілини у вікнах. Поли мають бути теплі (докладніше тут https://electro-shop.in.ua/), через стелі до помешкання не повинно потрапляти холодне повітря, стіни мають ,ути максимально утеплені. І це ще далеко не повний перелік найнеобхіднішого.

Кожен з нас знає(особливо мова про тих, хто проживає в старих квартирах або ж будинках), що традиційна опалювальна система нерідко не в змозі створити в помешканні комфортну температуру. Тому тепла підлога у вашій квартирі або будинку – чудова альтернатива, або прекрасне доповнення до вашої опалювальної системи.

Переваги теплої підлогиТепла водяна підлога має яскраво виражені переваги, які вже змогли оцінити чимало українців. Зокрема:

- підвищена комфортність квартири або будинку у будь-який час – вдень та вночі;

- відчутна економія коштів. Енергоефективність вашого помешкання зростає орієнтовно на 25 %. Повітря прогрівається приблизно на два з половиною метри від підлоги. Це особливо оцінять власники квартир, які мають високі стелі;

- безпечність системи. Вся система повністю прихована, тому отримати, наприклад, опіки від контакту з теплоносієм – неможливо;

- тривалий термін використання. За нормальних умов це кілька десятків років. Слід обрати якісні труби, щоб ваша тепла підлога зігрівала вашу родину і в старості;

- зручність у догляді. Стежити за чистотою теплої підлоги легко та приємно;

- естетичний зовнішній вигляд. Вся система прихована від людських очей, тому ви не обмеженні в найоригінальніших дизайнерських рішеннях з облаштування помешкання;

- теплі підлоги не провокують переміщення по квартирі пилу, бо приміщення обігрівається за рахунок випромінення, а не через переміщення повітряних мас.

Які труби краще підібрати для теплої підлогиВідповідь на це питання нескладна, і це підтверджують фахівці Гіпермаркету БЕЗПЕКИ. Найкращий варіант – це труби, виготовлені з полімерних матеріалів. Їх можна придбати за демократичними цінами, вони міцні та надійні.

Найчастіше обирають металопластикові труби. Вони оптимальні за співвідношенням – «ціна-якість». Такі труби гнучкі, добре зберігаються після згинання, добре проводять тепло та мають тривалий термін експлуатації.

Є й інші матеріали для труб, які ви можете обрати для свого помешкання, порадившись з фахівцями Гіпермаркету БЕЗПЕКИ.
02.02.2024 17:08
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter