• 0

Якими мають бути якісні столові прибори

Столові прибори активно використовуються для сервірування столу. Саме завдяки ним здійснюється прийом їжі. Такі вироби актуальні як для домашнього вжитку, так і в будь-яких закладах громадського харчування. Найчастіше до цієї категорії належать виделки, ножі, ложки різних форм та розмірів, які підбираються під конкретні страви. Якими мають бути дійсно якісні столові прибори? Які вимоги до них висуваються і як обрати красиві і довговічні вироби? Ми підготували відповіді на усі ці запитання.

Основні вимоги до столових приборівЯкісне столовий посуд має відповідати відразу кільком важливим критеріям, незалежно від того: купляєте ви його для себе, на подарунок або для відкриття закладу громадського харчування:


  1. Безпека – зумовлюється якістю матеріалів, відсутністю будь-яких дефектів, ергономічністю. Столовий посуд має зручно лежати в руці та не висковзувати з неї.

  2. Простота в догляді. Важливо, аби усі забруднення легко зчищалися з покриття. Додаткова перевага – можливість мити виделки та ложки в посудомийній машині.Як обрати якісні столові прибориТепер давайте детальніше розглянемо: як з усього асортименту, представленого сьогодні на ринку, знайти та купити набір столових приборів, який здатен прослужити якомога довше? У першу чергу звертайте увагу на:


  1. Кількість виробів. Вираховується згідно з того, скільки людей проживає в будинку. Також завчасно продумайте, що деякі столові прибори часто губляться. Більшу кількість потрібно замовляти, якщо ви любите запрошувати до себе гостей.

  2. Дизайн. Столовий набір купити можна як у лаконічному форматі без декоративних вставок, різьблень, так і в більш оригінальному дизайні. У такому разі навіть щоденне сервірування столу виглядатиме більш елегантно та святково.

  3. Матеріали. На набір столових приборів ціна буде залежати від того, з чого виготовляються вироби. Найбільш надійною вважається нержавіюча сталь – вона зносостійка та проста в догляді.

  4. Найменування. Найчастіше для домашнього використання достатньо ножів різних розмірів, виделок та ложок (чайної, столової). Для закладів асортимент столових приборів розширюється – тут можуть використовуватись ніж для десертів та закусок, щипці для льоду, кавові ложки тощо.Не менш важливою є вартість продукції. На https://mirok.com.ua/nabory-stolovykh-priborov/ можна знайти столові прибори від перевірених виробників за максимально привабливими цінами. Такий детальний підхід дозволить скласти власний комплект ложок, виделок та ножів для щоденного вжитку, а також сервірування святкового столу.
29.01.2024 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter