• 0

Типові помилки при написанні гест постів: як їх уникнути

Типові помилки при написанні гест постів: як їх уникнутиГест постинг є ефективною зовнішньою seo стратегією для підвищення експертності сайту, розширення аудиторії та збільшення впливу в мережевій конкурентній середі. Однак, невірний підхід до створення гостьових постів та розміщення на нерелевантному сайті-донорі може призвести до втрати відвідувачів та погіршення  репутації бренду. 

В цьому матеріалі ми розглянемо, яких типових помилок припускаються автори при написані гест постів, та як їх можна уникнути.

Помилки при написанні гест постівРозміщення якісних гостьових постів з природними посиланнями на ваш сайт на сторонньому авторитетному ресурсі дозволяє збільшити видимість в пошуковій системі, підвищити авторитет бренду та завоювати прихильність нових користувачів – потенційних клієнтів. 

Як писати гостьові постиПостинг на ненадійному ресурсіЯкщо платформа, на якій ви плануєте розмістити пост, має погану репутацію в очах пошукових систем або вже потрапила під санкції через низьку якість та ненадійність, це може негативно вплинути на позиції вашого веб-сайту в результатах пошуку. Пошукові системи регулярно оновлюють свої алгоритми для визначення якості та авторитетності посилань. Тому використання невідомих, низькоякісних сайтів-донорів для отримання беклінків може призвести до негативного впливу на рейтинг вашого сайту.

Обирайте не кількість, а якість. Краще розмістити статтю на сайті-донорі, який відповідає вашій галузі та має гарну репутацію на просторах пошукової системи. Це допоможе покращити посилкову масу, а отже й отримати високий органічний трафік. 

Вибір нерелевантної темиЯкщо контент, який ви подаєте на сторонній сайт, не релевантний його тематиці, він перестає бути цінним. Google оцінює релевантність матеріалу для тематики сайту-донора. Якщо гест пост має нерелевантну тему, пошукова система може знизити ранжування вашого ресурсу, оскільки це може свідчити про низьку якість та неспроможність надати цінний контент. 

Перед обранням теми, проаналізуйте інтереси та потреби аудиторії платформи, на якій ви плануєте публікувати свій контент. Забезпечте оригінальний та цінний матеріал, який міститиме конкретику та повністю відповідатиме ключовій темі. 

Ігнорування структури текстуВідсутність структури тексту робить його неякісним, нечітким та незрозумілим. Читачам буде важко зорієнтуватись у матеріалі, якщо він не має логічної послідовності. Такий пост не матиме жодної цінності як в очах користувачів, так і у пошукових систем. Відсутність у матеріалі фото та відео, графіків та таблиць робить його візуально нецікавим та позбавляє додаткових SEO переваг.

Чітка структура зробить читання приємним та зрозумілим, сприятиме засвоєнню інформації та досягненню цілей контент-маркетингу. Використовуйте заголовок та послідовні підзаголовки, які виступатимуть в ролі провідника по тексту. Не ігноруйте мета-теги та Alt-теги. Забезпечте логічну послідовність викладу ідей. Кожен абзац повинен мати чітку тему та зв'язок з попереднім і наступним. 

Неякісні посилання на сайтПошукові алгоритми аналізують джерело, з якого походить посилання, а також текст, який оточує посилання, та контекст взаємодії. Це допомагає визначити, чи має посилання органічний характер, наскільки воно релевантне до ключової теми та створено його з метою штучного підняття рейтингу. Якщо Google виявить, що ваш сайт активно використовує низькоякісні посилання для просування, він знизить рейтинг вашого порталу та накладе санкції.

Якість, релевантність та органічність посилань грають важливу роль у визначенні позицій вашого сайту в результатах пошуку. Тому важливо створювати якісний та цінний контент, в який органічно вписується анкор та ключові слова. Тоді ця стратегія сприятиме підвищенню авторитетності вашого бізнесу у конкурентному онлайн-середовищі.

Порада щодо написання якісних гест постівЯкість гостьових постів має більший вплив, ніж їхня кількість. Однак гест постинг має бути регулярним, не менше 8-10 постів на місяць, щоб покращити посилкову масу. Всі гест пости повинні бути цінними та корисними для аудиторії, надавати чітку відповідь на їхнє запитання та допомагати розв`язати проблему. Якщо ви зосереджуєтеся лише на кількості та надсилаєте на сайт-акцептор нерелевантний контент, це негативно вплине на всю стратегію зовнішнього SEO просування. 

Відповіді на часті запитанняЯк вибрати відповідну тему для гест посту?Вибір теми повинен базуватися на інтересах та потребах вашої цільової аудиторії. Враховуйте, яку інформацію вони шукають та як ви можете допомогти їм розв'язати їхні проблеми чи відповісти на питання. Обирайте теми посту релевантні тематики сайту-донора, щоб залучити більше органічної аудиторії. 

Яка найпоширеніша помилка при написанні гостьових постів?Однією з найпоширеніших помилок є нерелевантність контенту. Важливо обирати теми, які відповідають як вашому бренду, так і аудиторії ресурсу, на якому ви публікуєтеся. Основними факторами ранжування Google є релевантний якісний контент та зворотні посилання. Використовуйте відповідні ключові слова, мітки та заголовки, щоб поліпшити SEO вашого контенту.

Чому важливо враховувати особливості ресурсу, де ви публікуєте гостьовий пост?Кожен сайт-донор має унікальну аудиторію, тематику та цінності. Врахування особливостей ресурсу допоможе створити контент, який гармонійно впишеться у його контекст та приверне увагу читачів та пошукових систем. 

03.01.2024 20:11
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter