• 0

Для здоров'я ваших зубів

Сучасна стоматологія постійно осучаснюється та розвивається, постійно впроваджують інновації, виникають напрямки. Про які раніше ніхто й гадки не мав. Нещодавно в сучасній стоматології з’явився напрямок гнатологія. У чому її особливості?

Гнатолог Київ спеціалізується на вивченні складних зв’язків між усіма елементами зубощелепної системи. Зокрема, між зубами, жувальними м’язами, парадонтом і скронево- нижньощелепним суглобом. Отже, лікар гнатолог Київ не лише аналізує стан справ у ротовій порожнині пацієнта. Він повинен проаналізувати всі наявні причинно-наслідкові зв’язки в організмі людини в цілому. Це дає йому можливість запропонувати комплексне лікування стоматологічних захворювань у конкретного пацієнта.

Отже, коли людина має неправильний прикус або певну патологію – то необхідно, щоб людину проконсультував саме стоматолог гнатолог.

Кожен з нас знає, що ми повинні відвідувати стоматолога приблизно один раз на півроку. Навіть за умови, коли ми не маємо ніяких скарг на стан своїх зубів. Одначе існує чимало захворювань та патологій, які починають розвиватися зовні майже непомітно, набуваючи з часом загрозливих рис.

Одначе до гнатолога ходити регулярно немає потреби. На консультацію до такого спеціаліста, як правило, направляють інші стоматологи, які під час візиту побачили ознаки явищ, які здалися їм загрозливими для пацієнта.

Гнатолог після проведення відповідного аналізу допомоге визначитись з тим, як оптимально можна виправити неправильний прикус. Або ж – у чому полягає причина радикального стирання зубної емалі. Отже, найпоширенішою причиною відвідин стоматолога гнатолога є потреба в створенні ним узагальненого плану ортодонтичного або ж ортопедичного лікування.

Проте кожен з нас може піти на прийом до стоматолога гнатолога самостійно в разі виникнення таких симптомів:

- через неправильний прикус;

- у разі виникнення проблем з дикцією;

- через виникнення асиметрії в обличчі або ж на губах;

- якщо почали турбувати болі в шиї, скронях, у верхніх відділеннях хребта;

- через мігрені та головний біль;

- через підвищену чутливість зубів;

- у разі появи дискомфорту під час пережовування їжі.

Отже, стоматолог гнатолог спеціалізується на пошуці оптимального способу лікування будь-яких стоматологічних проблем. При цьому аналізу піддається не лише стан зубів, а взаємозв’язок між кістково-м’язовим хребтом, м’язами та зубами.
31.12.2023 19:19
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter