• 0

Де використовують алюмінієві розсувні системи

Чудовим і напрочуд сучасним рішенням для скління басейнів, садів, веранд, терас, балконів будуть алюмінієві розсувні системи. Завдяки їхньому використанні в будь-якому приміщенні завжди буде багато світла, зовні з’явиться багато простору. При цьому подібні конструкції можна використовувати не лише на вході чи по периметру, але і як перегородки між функціональними зонами – в офісі або ж у квартирі.

Сьогодні алюміній є надзвичайно поширеним матеріалом для виготовлення віконних або ж дверних профілів. Такі вироби мають стильний вигляд та відрізняються міцністю та зносостійкістю. Вони гармонійно впишуться в будь-який внутрішній інтер’єр і здатні втілити в життя найоригінальніший дизайнерський задум.

Попри надзвичайну популярність металопластикових конструкцій, розсувні алюмінієві двері та алюмінієві розсувні системи сьогодні мають сталу популярність у широкого кола споживачів.

Найочевидніша перевага будь-яких алюмінієвих розсувних конструкцій полягає в їхній здатності візуально економити простір. Крім цього, варто відзначити наступні характеристики розсувних конструкцій з алюмінію:

а) тривалий термін експлуатації. Навіть при щоденному активному використанні вони здатні прослужити 40-45 років;

б) воно зносостійкі та міцні. Алюміній не піддається впливу підвищеної вологості повітря, не чутливий до ультрафіолету, здатний не «заважати» особливо на механічні пошкодження;

в) простий при експлуатації. Його можна мити за допомогою будь-яких миючих засобів;

г) подібні конструкції мають привабливий естетичний вигляд. Він гармонійно вписується в інтер’єр та чудово поєднується зі склом;

д) алюміній дає можливість виробляти надзвичайно тонкі рами, що зовні додає конструкціям легкості та «повітряності».

В яких же місцях буде доцільно встановити алюмінієві розсувні двері? Найпоширеніший варіант – встановлення в різних комерційних приміщеннях. Це можуть бути магазині, приватні клініки. Офісні приміщення, торгові центри, спортивні клуби тощо. Кожна така система може бути механізована. У результаті автоматизація робить використання алюмінієвих розсувних дверей дуже зручним.

Слід відзначити, що сьогодні алюмінієві розсувні двері дедалі частіше використовують в квартирах та приватних будинків (подробиці тут https://dobroplast.com.ua/rozsuvni-sistemi/). Алюмінієві розсувні двері гармонійно поєднують з алюмінієвими вікнами. У приміщенні завжди багато сонячного світла, простору, зовні вони мають надзвичайно модерновий вигляд.
31.12.2023 16:38
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter