• 0

Коли автовласнику час ремонтувати турбіну

Ремонт турбіни – важливий етап для кожного власника автомобіля. Спеціалісти з naprawa turbiny з власного досвіду роботи зазначають, що проблеми з турбіною з’являються через 100-150 тис. км. пробігу авто. Найголовніші причини цього – часті запуски холодного двигуна, швидка їзда по дорогам, невчасна заміна масла тощо. У результаті потужність двигуна під час прискорення зменшується, з вихлопної труби починає йти дим. Після цього значно зростає споживання масла, а в районі двигуна можна виразно почути дуже специфічний шум. Якщо у вашого автомобіля з’явився бодай один з вищеперерахованих симптомів – вашому авто необхідно ремонтувати турбіну.

Обов’язкова умова – якісна й грамотна діагностика проблеми, при цьому надзвичайно важливо звернутися до якісного сервісу з regeneracja turbin. Найкращий варіант – знайти майстрів, що спеціалізуються саме на ремонті пошкоджених турбокомпресорів і пропонують охочим цілий комплекс робіт з поновлення роботи турбін.

До комплексу робіт з ремонту пошкоджень турбін відносимо такі роботи:

а) очищення й миття ультразвуковим та піскоструминним апаратами;

б) заміна підшипників і втулок оригінальними комплектуючими;

в) повні діагностика турбіни після її зняття;

г) радикальне очищення впускної масляної системи;

д) тестування й налаштування на стенді;

е) збалансування турбінного комплексу та ротора;

ж) для дизельних двигунів – поновлення геометрії;

з) балансування турбіни та її складання;

і) розбирання або ж заміна картріджу;

л) встановлення відремонтованої або ж оновленої турбіни на автомобіль.

Після завершення ремонтних робіт автовласнику мають надати офіційну гарантію. Зазвичай після завершення ремонту турбін термін гарантії коливається від 1-го до 3-х років.

Будь-який турбокомпресор реально відремонтувати впродовж одного дня. Зазвичай навіть менше, в середньому – до 6 годин. А чимало автомайстерень пропонують клієнтам швидкий ремонт турбін, яка займає лише 2-3 години.

Для ремонту турбіни необхідний комплект професійного обладнання. До нього відносять розбірний стенд, піскоструминний апарат, який зачищає вузли, токарний верстат, тестер-програматор для ремонту сервоприводів, верстат для кінцевого налаштування турбін.

Якщо турбіна на авто відремонтована якісно, то за умови коректної експлуатації вона може пропрацювати в середньому 10 років і навіть більше.
31.12.2023 15:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter