• 0

Свіжі новини з Харківської області

Попри те, що Харків регулярно зазнає обстрілів з боку ворога, в місті тривають роботи з відновлення пошкоджених житлових будинків. Свіжі новини Харкова: впродовж 2023 року в мегаполісі було відбудовано 57 житлових будинків, зруйнованих від обстрілів окупантів. Повідомляється, що серйозний обсяг робіт було зроблено в П’ятихатках, на Північній Салтівці, в інших районах міста.

Як проінформував міський голова Харкова Ігор Терехов, роботи з відновлення пошкодженого житлового фонду Харкова було розпочато ще в 2022 році. За наявною інформацією, внаслідок агресії РФ без житла опинилися понад 150 тисяч жителів Харкова. Орієнтовно через обстріли росіян Харків зазнав збитків на 9,5 млрд. доларів. Крім цього, до міста перебралися більше 200 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Чимало з них хочуть залишитися в місті в майбутньому.

Планується, що наступного 2024 року в Харкові будуть відновлені близько 160 житлових будинків. Заплановано здійснити повний комплекс робіт – відремонтувати фасади, замінити покрівлі, зробити термомодернізацію.

Аналогічні роботи тривають в Дергачах. Останні новини з Дергачів теж звучать оптимістично. За час повномасштабного вторгнення від російських обстрілів зазнали руйнувань 17 будинків. За інформацією з Харківської ОВА, до кінця 2023 року всі зруйновані будинки мають бути відремонтовані.

У будинках ремонтують під’їзди, сходи, проводять штукатурні роботи. Квартири, які через обстріли постраждали найбільше, вже з опаленням. У багатьох будинках максимально укріпили фундаменти, проведено роботи з утеплення стін.

На даний час в Дергачах продовжується відновлення Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Є напередодні нового року оптимістичні новини з Ізюму Харківської області. В обласній військовій адміністрації повідомили, що в деокупованому селі Топольське було повністю відновлено електропостачання. Після захоплення села росіянами люди залишилися тут без світла. Через бої в селі було зруйновано дві з трьох наявних підстанцій. Майже не залишилося цілих опор, а дроти були знищені повністю.

За великим рахунком електропостачання в Топольському енергетики відновлювали заново. Тепер село вже повністю електрифіковане.

Проте і Ізюмському районі до цього часу без світла перебувають ще три села – Кам’янка, Довгеньке та Мала Комишуваха. Зараз на території цих населених пунктів тривають роботи з розмінування. По завершення енергетики почнуть роботи з відновлення електропостачання.
27.12.2023 19:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter