• 0

Які перспективи надає наявність клієнтської бази у ветеринарній клініці?

У ветеринарній клініці важливу роль відіграє клієнтська база, яка функціонує як централізоване сховище для зберігання даних про клієнтів та їхніх домашніх улюбленців. Вона включає інформацію, таку як імена власників, контактні дані, кличку тварини, її вік, історію візитів, деталі лікування та покупок, що дає змогу клініці підтримувати ефективний зв'язок з клієнтами. Ведення клієнтської бази у ветеринарному центрі дозволяє керівництву розробляти та реалізовувати точні маркетингові стратегії.

Зручно використовувати автоматизовані CRM, такі як ENOTE, що спрощують процеси управління даними, звільняючи персонал від потреби ведення складних таблиць у програмах по типу Excel. Також вони формують первину аналітику, за якою зручно робити висновки та подальше планування. Грамотне управління клієнтською базою сприяє кращому обслуговуванню клієнтів та їхніх улюбленців, а також призводить до збільшення дохідності бізнесу.

Vs26lbVTVwYn80QhL0t6NvtOyvOcTsdFWVsYiVeOnIRM9jlG606sefzeYrc_YzgSzoEUcQQ2ASEpU5eJj6JUvhlRBp99A9PYSHd5FFzMiUOAc4lYZmGKVofrUZCbP28Yp4AoPQ-xM3_Bh3Ur3-ChWc4«Портрет» клієнта за допомогою електронної картотеки з даним тварин"Портрет" клієнта у медичній сфері означає детальний збір даних про пацієнта, включаючи, окрім основної інформації, його історію звернень, переваги та поведінкові характеристики. Зазвичай дані систематизуються CRM-системою шляхом додаткового анкетування, що допомагає передбачити потреби пацієнтів та підвищити якість обслуговування.

Важливість створення "портрета" клієнта полягає в кількох аспектах:


  • Медична картка тварини — зберігає всю історію відвідувань, пропозицій протягом лікування. Її аналіз під час праці з пацієнтом запобігає повторенню вже запропонованих товарів та послуг.

  • Ефективність роботи — дозволяє персоналу швидко знайти потрібну інформацію про пацієнта.

  • Персоналізований підхід — забезпечує можливість пропонувати послуги, які найкраще відповідають потребам клієнта, а також надати спеціальне обслуговування.

  • Аналіз даних — допомагає визначити ефективні стратегії роботи з різними категоріями клієнтів.

  • Маркетинг та просування — збір даних про джерела трафіку відвідувачів сприяє оптимізації каналів просування.fyCPnDCaXOQFQ9aPsdadm8uftmEtYTUNow9FI7N85cTULb5-iL4FvOAsn9p9bs7MekSqmR2wqeczXJTMwQB04rmt_qegcrRumgYhCYmhM1lbtXOv0y4LDhYp_Z12Ixsw-RXRoHz2yRic9eTm5H9g2hw

Як база обліку тварин у ветеринарному центрі дозволяє визначити купівельну спроможність клієнтів?Аналіз клієнтської бази дозволяє розподілити споживачів послуг згідно з активністю їхньої купівельної поведінки, виокремлюючи їх у чотири основні групи. Наприклад, створення картотеки в CRM ENOTE допомагає в розмежуванні, забезпечуючи чіткий огляд за потрібними параметрами кожної категорії користувачів. Зазвичай виокремлюють чотири головні групи:


  1. Неактивні — ця група включає тих, хто раніше вже взаємодіяв з компанією, але наразі не звертається за її послугами. У цьому випадку ветклініками використовується тактика ненав'язливого нагадування про себе, наприклад, через СМС-розсилки про акції.

  2. Потенційні — це особи, які вже ознайомлені з закладом та його послугами, мають первинний попередній запис, але ще не здійснили візит. Вони можуть бути перетворені на постійних покупців за допомогою якісного обслуговування.

  3. Постійні — ці люди регулярно користуються послугами ветеринарної лікарні. Для збереження цих відносин використовуються бонусні програми, персональні пропозиції та система накопичувальних знижок.

  4. Клієнти, які отримали тільки одноразове обслуговування — для цієї категорії також ефективним є застосування системи знижок та бонусів за цільові дії.Використання такого поділу дозволяє керівникам точніше налаштовувати свої маркетингові стратегії та відповідати очікуванням клієнтів, а також оптимізувати зусилля залучення та утримання вже існуючих.
15.12.2023 12:11
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter