• 0

Навіщо потрібне та як відбувається очищення стоків від хрому

На гальванічних виробництвах  відбувається ряд процесів, внаслідок яких відокремлюються важкі метали. У подальшому вони можуть потрапляти у водоймища і отруювати живі організми. Саме тому на усіх таких виробничих об'єктах актуальне очищення стоків від хрому за допомогою спеціального обладнання.

Як хром потрапляє у стічні води?В процесі виробництва на гальванічних об'єктах у воду потрапляють важкі метали, у тому числі й хром. Деякі його сполуки мають токсичний вплив на організм людей та тварин. А отже, такі води стають потенційно небезпечними для здоров'я та навіть життя усіх організмів.

В цілому гальванічне виробництво важко назвати екологічним та безпечним. Якщо неправильно підійти до очищення стоків, підвищується ризик забруднення природних поверхневих та підземних водойм.

Електрокоагуляція стічних вод дозволяє швидко та якісно очистити стоки від шкідливих речовин. І таким чином нівелювати небезпеку стічних вод для здоров'я людей.

Правила та етапи очищення стоків від хромуОчищення стоків від хрому багато фахівців виконують під ключ. Тобто вам потрібно лише замовити послугу і довірити усю роботу спеціалістам. Найкращим чином у цій сфері зарекомендувала себе електрокоагуляція води. Це безпечний і високоефективний прийом, який дозволяє очистити стоки гальванічних виробництв у тому числі від шкідливого хрому.

Для цього встановлюється кілька основних блоків:


  1. Накопичення та усереднення розчинів, куди зливаються концентровані стічні води.

  2. Фільтр-прес для гальваніки. Накопичує в собі осад, який потім перенаправляється у спеціальний контейнер.

  3. Блок очищення, в якому власне і встановлюється електрокоагулятор. У самому блоці є спеціальні датчики, які вимірюють та контролюють дозування реагентів.Обирайте кваліфікованих та досвідчених фахівців, які спеціалізуються у тому числі на очищенні стічних вод від залишків хрому. Звертайтеся на https://ete.net.ua/%D0%BE%D1%87%D0%B8%D1%89%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%81%D1%82%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B8%D1%85-%D0%B2%D0%BE%D0%B4-%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%B2/ для того, аби дізнатися усі деталі та остаточну вартість послуги. Правильний вибір спеціалістів дозволяє швидко позбутися проблеми, використовуючи актуальні саме для вас технологічні схеми.
12.12.2023 13:52
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter