• 0

Ваша безпека в Інтернеті

Ваша безпека в Інтернеті Про те, як Інтернет змінив життя людства, сказано й написано багато. Але разом із безліччю переваг, Інтернет додав нам і клопоту. Адже кожен, хто активно поводиться в соціальних мережах, веде бізнес за допомогою Інтернету, знають, що обов’язково слід потурбуватися про власну безпеку(докладніше дізнатися на Pentest Service). Зокрема, варто убезпечити себе й свій бізнес від дій хакерів, які полюють і за персональними даними, і залюбки проникнуть у ваші бази даних для того, щоб передати їм третім особам.

Щоб не турбуватися про власну безпеку можна замовити послугу тестування на проникнення». Фактично ви замовляєте послуги фахівця. Який імітуватиме ймовірні дії хакера. Однак мета пентестера Penetration Testing – відшукати вразливі місця вашого захисту, зафіксувати їх та розробити комплекс заходів, спрямованих на убезпечення ваших баз даних та особистої інформації від недружніх зазіхань з боку хакерів.

Під час тестування фахівці застосовують усі можливі типи хакерських атак на ваші системи. У результаті ви зможете побачити свою систему безпеки очима зловмисника. У результаті ви зможете об’єктивно оцінити ступінь безпеки вашої системи та разом з фахівцями розробити комплекс заходів на убезпечення вашої системи від зловмисницьких зазіхань.

Що може бути цікавим для хакера? Перш за все, його цікавить будь-яка конфіденційна інформація відносно вашої інтелектуальної власності, персональних даних ваших співробітників та родичів, фінансові документи та фінансова звітність перед контролюючими структурами. Власне, їх цікавить будь-що, чим можна скористатися для незаконного отримання фінансового зиску. Отже, коли завдяки тестуванню ви побачити слабкі місця ваших онлайн-систем, ви зумієте мінімізувати ймовірні негативні наслідки реальних хакерських атак.

Якщо легковажно нехтувати безпекою в Інтернеті, то це призведе до появи регулярних небажаних ризиків, які можуть негативно відбитися на успішності вашого бізнесу та приватного або фінансового життя. Зокрема, ви можете зазнати фінансових втрат – з ваших банківських рахунків можуть несподівано зникнути гроші. Ви можете зазнати непоправних репутаційних втрат. А ще згадувати про те, що ви тривалий час будете не здатні вести справи через зламані мережі або ж не активні через зовнішнє втручання системи. Надзвичайно неприємно також, коли ваші персональні дані стануть надбанням зловмисників. Тому пильність і регулярні консультації з фахівцями – це запорука успішності вашого життя сьогодні.
10.12.2023 14:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter