• 0

Гнуття листового металу: види обладнання

Сьогодні використання металу у різних галузях промисловості є нормою. Одним з таких застосувань, безперечно, є використання листового металу, який завдяки різним методам обробки можна використовувати практично скрізь. Найбільш популярним методом обробки листового металу є його гнуття. Про те, які існують види листозгинальних верстатів та чим відрізняється послуга ЧПУ гнуття листового металу, йтиметься далі.


Що таке гнуття листового металу


Гнуття листового металу — це процес пластичної обробки, який використовується в основному для отримання конструкцій або елементів різної форми. Ці роботи виконуються з використанням різних пристроїв, таких як, листозгинальні преси, ексцентрикові преси або моталки.


Гнуття листового металу: види обладнання

Де застосовуються верстати для гнуття металу


Сфера використання верстатів для згинання металу досить широка. Сучасне обладнання для гнуття металу використовується при виробництві різних гнутих металевих профілів, аксесуарів для покрівлі, фасадів, віконних відливів, коробів та багато іншого. Сучасні пристрої використовуються для обробки різних матеріалів, включаючи алюміній, сталь та мідь.


Які є види верстатів для гнуття металу


Обладнання для згинання металу досить широко використовується на виробництві, тому на ринку представлений широкий асортимент верстатів такого типу. Вони бувають таких видів:

  • ручні;


  • гідравлічні;


  • електромеханічні.


Використання певного виду обладнання залежить від обсягу виробництва та призначення робіт.


Ручний верстат для гнуття металу


Ручні верстати відрізняються невеликими розмірами, що робить їх зручними у використанні. Вони дозволяють виробляти ручне згинання листа з наступних матеріалів: латуні, міді, оцинкованої сталі, чорної сталі, алюмінію, композитних матеріалів. Ручні верстати насамперед відрізняються робочою довжиною згинання, максимально допустимою товщиною металу та глибиною подачі матеріалу.


Гідравлічний згинальний верстат


Висока міцність металів значно ускладнює технологічний процес їхньої обробки, тому доцільним є використання гідравлічного обладнання, яке спроможне полегшити процедуру виробництва металевих виробів. Найбільш ефективними гідравлічні верстати є в тому випадку, коли необхідно здійснити особливо глибоку витяжку металу або при роботах, пов'язаних зі згинанням металевих листів по всій довжині робочого столу.


Електромеханічний верстат


Електромеханічне обладнання працює завдяки електродвигуну, редуктору та приводної системи. Істотними перевагами електромеханічного обладнання вважається велика кількість різних за шириною набірних сегментів. Це дозволяє виробляти будь-які нестандартні елементи, незалежно від їхніх параметрів.


Що таке верстат з ЧПУ та в чому його перевага


Такий тип листозгинального обладнання відрізняється тим, що в процесі гнуття металу використовується система ЧПУ. За її допомогою оператор може програмувати різні параметри вигину деталі через контролер. Контролер листозгинального преса з ЧПУ дозволяє виконувати точне гнуття деталей складних форм з можливістю досягнення більшої швидкості обробки металу. Також можна встановити необхідні параметри для виконання точних та ефективних багаторазових згинань.


Використання обладнання з ЧПУ гнуття металу дозволяє отримати деталі, які майже не потребують додаткового доопрацювання. Скористатись послугами гнуття металу з використанням верстатів ЧПУ можна, звернувшись в компанію GRUAR.

06.12.2023 10:48
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter