• 0

У чому сильні сторони МДФ фасадів

У чому сильні сторони МДФ фасадів Дуже часто капітальний ремонт квартири приносить з собою багато неочікуваного клопоту. Особливо коли йдеться про такі чутливі місця, як кухня, їдальня, ванна кімната. Наприклад, на кухні кожна жінка проводить чималий шмат свого життя. Тому оформлення кухні має бути на вищому рівні комфорту та естетики. Чимало часу доводиться витрачати на вибір фасаду. Яким же матеріал обрати для нього – дерево чи МДФ (подробиці тут https://lamiform.com.ua/ru/mebelnye-fasady-mdf/)?

Консервативна більшість, напевне, зупинить вибір на дереві. Але для того, щоб не помилитися, слід об’єктивно порівняти переваги та недоліки обох матеріалів. Тоді вибір буде осмисленим.

Що краще – дерево чи МДФЯк відомо, МДФ – то звичайна деревоволокниста плита, що має середню щільність. Її виготовляють зі звичайної деревною стружки. На додачу комбінують з різними смолами.

У процесі виробництва меблів обраний матеріал вкривають зрізом шпону, емаллю, пластиком або ж ПВХ-плівкою. При цьому фасад можна робити будь-якого кольору: під горіх, дуб або ж будь-яке інше дерево. Навіть фахівцеві важко відрізнити – де масив з деревини, а де – МДФ.

Відчутною перевагою МДФ є те, що він надзвичайно обробляється і має гарну гнучкість. Завдяки цим особливостям з МДФ часто роблять радіусні вироби. І в цілому сьогодні плити МДФ широко використовуються у меблевій промисловості. Чимало характеристик МДФ тотожні деревині, зовні МДФ майже не відрізняється від дерева, проте коштує при цьому менше.

У чому сильні сторони МДФМДФ фасади часто обирають з наступних причин:

- через екологічність,

- естетичний зовнішній вигляд,

- матеріал стійкий до шкідників;

- через хорошу міцність;

- високу вологостійкість;

- через надійність та безпечність;

- через різноманітну варіативність.

МДФ – екологічний матеріал, бо для його виробництва беруть вторинну деревну стружку. Це надає можливість збереження довкілля, бо в підсумку вирубається менше дерев.

Зовні плити МДФ ідеально рівні, на них майже не помітна зернистість через дрібненькі частинки, з яких вона складається. Тому в естетичному плані до МДФ плит немає жодних претензій.

У плитах МДФ не розмножуються шкідливі мікроорганізми, вони не піддаються згубному впливу комашні. Під час обробітку або сверління плити МДФ не вкриваються тріщинами й не змінюють форми. Так само вони не псуються після потрапляння вологи або під дію прямих сонячних променів.

Плити МДФ – це пожежостійкий матеріал. Останнім часом в продажу можна побачити чимало вогнетривких плит МДФ. Їх зараз широко використовують у дитячих садочках й освітніх закладах, лікарнях та комерційних офісах.

Асортимент таких плит величезний, тому кожен охочий підбере для себе те, що відповідає його персональним естетичним смакам.

У свою чергу, фасади з дерева завжди вважалися класичними, тому ніколи не застаріють та не вийдуть з моди. Деревина сама по собі будь-яку квартиру або будинок робить затишніше. Дерево дає можливість для прояву фантазії, і з неї можна зробити інтер’єр будь-якої складності.
26.11.2023 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter