• 0

Як завантажити додаток Паріматч Україна для iOS

Мобільний додаток казино рarimatch, крім оперативної системи Android, також можна завантажити на оперативну систему iOS. Так, магазин додатків Apple надає можливість розміщення програм для азартних ігор за справжні гроші. Зокрема, завантажити додаток Паріматч Україна для iOS можливо двома шляхами.

Шлях перший – спробувати власноруч відшукати програму в App Store. Шлях другий – перейти з веб-сайту БК Паріматч для завантаження програми в App Store.
Якщо ви обрали перший шлях і зібралися шукати Parimatch UA в App Store самотужки, то черговість дій у вас має бути наступною:

а) У тому разі, коли ваш регіон Apple ID поза Україною, то слід змінити його саме на Україну;

б) на вашому iPad.або ж iPhone слід відкрити App Store;

в) необхідно перейти на вкладку «Пошук»;

г) У рядок пошуку слід ввести без лапок «parimatch», і після цього зробити підтвердження;

д) Необхідно натиснути логотип програми або ж назву програми. Яку ви вирішили встановити;

е) На сторінці обраної програми натискаємо «Установити».

Якщо ж ви обрали другий шлях і з сайту БК зайшли в додаток в App Store, - дотримуйтесь наступної черговості в діях:

1. У браузері iPad або iPhone необхідно перейти на сторінку parimatch.com.

2. Знизу екрана слід натиснути кнопку меню.

3. Далі слід натиснути пункт меню «Програми Android/iOS».

4. На сайті БК може активуватися сторінка, на кій розміщено список додатків Parimatch Україна. Необхідно натиснути на необхідну вам програму.

5. У випадку, коли браузер пропонує перейти до App Store, - давайте дозвіл.

6. На сторінці програми слід натиснути «Установити».

У чому різниця між мобільною версією сайту та додатком? Необхідно розуміти, що програми Parimatch за набором функцій тотожні мобільній версії сайту.

Аналогічний асортимент азартних ігор та ставок на спорт. Таким самий інтерфейс. Проте в програмах є можливість більш швидкого перемикання між вкладками. Трішки інший вигляд мають й елементи інтерфейсу.

Додаток для Android, через який можна робити ставки або ж грати в ігри, - тільки один. Аналогічно на мобільному сайті Паріматч.

А от для пристроїв Apple є декілька програм. Грати в ігри, робити ставки на спорт, брати участь в азартних іграх – все це можна робити за допомогою різних програм.

У додатку Parimatch UA є кілька очевидних переваг. Зокрема, Parimatch регулярно пропонує охочим різноманітні ексклюзивні акції. Крім цього, вкладки тут перемикаються швидше у порівнянні з мобільною версією сайту. Також можна авторизуватися на підставі біометричних даних.
24.11.2023 14:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter