• 0

Як завантажувати додаток Parimatch Україна на Android

Одна з найпопулярніших букмекерських компаній в Україні – це міжнародна букмекерська контора Parimatch. Це надійний партнер, який багато років користується повагою мільйонів людей в багатьох країнах світу. Ставки на спортивні події, поєдинки та змагання українські користувачі можуть на офіційному сайті БК - parimatch.com. Додаткова зручність для українських користувачів – ставки приймаються також і через мобільний додаток.

Проте це викликає чимало додаткових питань. А саме: як завантажити мобільний додаток до вашої операційної системи? У чому різниця між мобільним додатком та мобільною версією сайту parimatch.com? У чому переваги мобільного додатку? Чи є в нього якісь недоліки?

Перш за все, необхідно наголосити, що за допомогою мобільного додатку Паріматч ви маєте можливість робити ставки на спортивні поєдинки в будь-якій точці і в будь-який час. При цьому сам процес протікає швидко, користуватися мобільним додатком напрочуд легко, і ваше інкогніто при цьому буде повністю збережено.
Мобільний додаток Паріматч можна завантажувати на пристрої, оснащені операційними системами iOS та Android.

Однак між додатком та мобільною версією сайту існує деяка різниця. Так, у додатку можливо регулярно отримувати сповіщення про нові пропозиції та наявні оновлення. У свою чергу. Мобільна версія сайту Паріматч не потребує установки або ж додаткового завантаження. Через це мобільна версія зручніша для користувачів, які не мають на власному пристрої достатньо місця для збереження.

Для завантаження додатку Parimatch Україна для Android необхідно:

1) У браузері вашого гаджета необхідно перейти на сторінку parimatch.com;

2) Посередині внизу екрану є кнопка, на яку слід натиснути;

3) Активуємо пункт в меню «Програми Android/iOS»;

4) Ваш браузер може запропонувати вам активувати послання для того, щоб завантажити інсталяційний файл у програмі. Приймайте пропозицію і завантажуйте. У разі появи сповіщення, в якому пропонується зберегти інсталяційний файл – зберігайте його на вашому гаджеті;

5) Необхідно здійснити запуск інсталяційного файлу;

6) Ви можете отримати повідомлення про те, що інсталяційний файл встановлено з невідомих джерел і тому – заблокований. У такому разі натисніть кнопку «Налаштування», перейдіть до налаштувань і надайте дозвіл для встановлення. Після цього слід запустити файл знову;

7) Натискаємо «Установити».
24.11.2023 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter