• 0

Про культуру азарту

Чимало любителів ігрових видів спорту роблять ставки напередодні поєдинків. Це робить перегляд спортивного видовища ще азартніше. Ти вболіваєш не тільки за улюблену команду, а й – за власні кошти.

Якщо ж говорити про те, хто сьогодні є лідером серед букмекерів, то двох думок тут не буде: на теренах пострадянських країн це найпотужніша букмекерська контора Parimatch.

Зовсім нещодавно її активи були оцінені в астрономічний 1 млрд. доларів. Коли парі матч пішов онлайн, то рівень капіталізації букмекерської контори значно збільшився. І на сьогодні Parimatch стала величезною продуктовою IT – компанією.

За словами голови спостережної ради Парі матч Сергія Портнова, щомісячно близько 1 мільйона людей робить ставки на Парі матч. У середньому кількість ставок зараз сягнула позначки 5 млрд. на місяць. Як розуміє кожен, хто має відношення до ІТ, щоб опрацювати 5 мільярдів ставок, слід мати у розпорядженні надпотужні комплексні системи.

Як свідчить внутрішня статистика парі матч, близько двох третин користувачів роблять ставки за допомогою власного смартфона. Одна третина – в Інтернеті за допомогою персонального комп’ютера або з іншого гаджета. Це спричинило те, що зараз Parimatch розвивається не завдяки маркетологам або світилам бізнесу. Букмекерська контора розвивається завдяки технічній команді, яка в прямому сенсі диктую менеджменту, в якому напрямку слід рухатись тепер – з урахуванням наявних технічних можливостей.

Parimatch розвивається надзвичайно динамічно. І все ж таки на 70 % ядро користувачів зосереджено в країнах пострадянського простору. Серед країн, де присутність Парі матч вже доволі відчутна, можна виділити чимало країн Африканського континенті та Латинської Америки. Є присутність в таких важливих для цього бізнесу державах, як Португалія, Австралія, Канада та Індія. Заплановано увійти в Бангладеш та Пакістан. Серйозним випробуванням для Парі матч стала спроба закріпитися на ринку в Англії. Спроба виявилася вдалою, і букмекерська контора потихеньку набирає вагу в туманному Альбіоні.

Англія в цілому є надзвичайно перспективною для розвитку Парі матч. Ринок дохідності по спортивних ставках у цій країні – один з найбільших у світі. Ставки на спортивні змагання – це вже елемент культури і гармонійний додаток до перегляду спортивних змагань. У середньому ставки на спортивні змагання хоча б один раз на рік роблять близько 50 мільйонів англійців.
23.11.2023 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter