• 0

Керамічні обігрівачі: Призначення, властивості, функції, критерії вибору

Керамічні обігрівачі є ефективним засобом забезпечення комфортної температури у приміщенні. Їхнє головне завдання — забезпечити рівномірний і швидкий прогрів повітря, створюючи затишок і тепло, здатні забезпечити керамічні обігрівачі. В Україні такі пристрої широко використовуються як додаткове джерело обігріву в офісах, гараж, будинках офісах та інших приміщеннях, де є потреба. Придбати їх сьогодні можна у звичайних та онлайн магазинах, наприклад — недорого пропонується до покупки обладнання цього типу в інтернет-магазині AQUAVITAL.

Властивості керамічних обігрівачівПопулярність цих обігрівачів зумовлена їх корисними властивостями.

1. Висока теплопровідність

Керамічні обігрівачі відрізняються високою теплопровідністю матеріалу нагрівального елемента, що забезпечує ефективне та рівномірне прогрівання повітря.

2. Безпека

Багато моделей оснащені системами безпеки:

  • захист від перегріву;


  • автоматичне вимкнення при перекиданні.


Керамічні обігрівачі безпечні в експлуатації, тому рекомендуються до використання у будинках, де є діти та домашні тварини.

3. Компактність та портативність

Легкі та компактні обігрівачі можуть бути без проблем переміщені з одного приміщення в інше.

4. Енергоефективність

Використання керамічних елементів в обігрівачах цього типу сприяє скороченню енергоспоживання при забезпеченні високої продуктивності та ефективності обігріву.

gallery-image

Функції керамічних обігрівачівОбігрівальне обладнання цього типу має низку корисних функцій.

1. Терморегуляція — більшість моделей керамічних обігрівачів оснащені терморегуляторами, що дозволяють підтримувати задану температуру в приміщенні та економити енергію.

2. Керамічні обігрівачі з програматором дають можливість користувачеві задавати свій зручний графік роботи пристрою протягом доби.

3. Безшумне функціонування — керамічні обігрівачі здебільшого працюють безшумно, забезпечуючи спокійну та комфортну атмосферу у приміщенні.

Вибрати надійні пристрої для електроопалення, включаючи різного типу обігрівачі, сушки для рушників, конвектори, пристрої для теплої підлоги та інше обладнання, ви можете в магазині AQUAVITAL. Завдяки багатому асортименту та різноманітності модельного ряду, кожен наш клієнт зможе знайти оптимальне рішення для забезпечення комфортного опалення свого приміщення.

Наші фахівці допоможуть вам вибрати керамічний обігрівач, який влаштує вас за якістю, надійністю, продуктивністю та вартістю. Ціна на керамічні обігрівачі в AQUAVITAL може бути різною — від 490 до 10570 грн, залежно від моделі та вашого бюджету.

Критерії вибору керамічних обігрівачів в AQUAVITALСвоїм покупцям наш магазин пропонує різні моделі керамічних обігрівачів від відомих брендів Africa та Flyme. У нашому асортименті представлені керамічні обігрівачі з різними характеристиками та типами установки:

1. Настінні/підлогові — вони ідеальні для раціонального та ефективного використання простору та надають два способи встановлення.

2. Підлогові — розміщуються на підлозі, внаслідок чого забезпечують рівномірне прогрівання повітря в приміщенні.

3. Настінні — такі моделі можна закріпити на стіні, щоб звільнити корисний простір у приміщенні.

gallery-image

Керамічні обігрівачі бренду Africa або Flyme доступні з різними характеристиками:


  • потужність — вибирайте модель із потужністю від 370 до 1300 Вт, залежно від розмірів вашого приміщення;


  • опалювальна площа — з урахуванням потреб вашого приміщення ви можете вибрати обігрівач з опалювальною площею від 7 до 40 м²;


  • тип керування — у нашому магазині є обігрівачі без керування, а також моделі обігрівачів з терморегуляторами та програматорами;


  • розміри обігрівача — вибирайте обігрівач придатного для вашого приміщення розміру, ми пропонуємо моделі розміром від 400х800 до 1200х600 мм.


На вибір покупця також пропонуються додаткові опції та ніжки для встановлення обігрівачів на плоскій поверхні. Вибрати та купити керамічний обігрівач з доставленням у Києві чи в будь-який інший населений пункт України можна на сайті магазину AQUAVITAL.
22.11.2023 11:32
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter