• 0

Огляд найпопулярніших серій конструкторів LEGO для дітей

Конструктор LEGO — універсальний подарунок для дітей від 3 років. Та й багато дорослих полюбляють фантазувати, збираючи кольорові цеглинки у цікаві конструкції. Розмаїття серій та наборів цьому сприяють. За свою славетну історію бренд випустив сотні різнопланових лінійок за мотивами популярних фільмів та мультсеріалів, а класичні ігрові набори без тематичної прив’язки купували без перебільшень майже всім дітям у світі. Завдяки увазі до модних тенденцій у кіноіндустрії конструктори з персонажами перетворилися на предмет колекціонування, залучивши до гри дорослих та поважних людей.

Обрати конструктор Лего для себе, своєї дитини, або на подарунок можна за посиланням bi.ua/rus/konstruktori/konstruktori-lego/. Далі розповімо, на які серії варто звернути увагу в найпершу чергу.

qzrxdse36aPeuZ5lX5QhqGBHUAHWdVu8HAPjOBPSo_jkTK9FSizDJfzxj-D6Kr1vCpAxPTlQtQlLfGO0GTpvNZ5yWtkwukQJjmpB4Vt1so7Bdsp7RgehEEwFkjmLoykEpGR7RYTpFkXJUMKLN7X5ExELEGO DUPLOРеволюційна серія для найменших гравців віком від 1,5 років. Розробники Лего доклали зусиль до безпечного конструктора для малюків. Всі деталі тут представлені у збільшеному розмірі та мають згладжені кути. Дитина не зможе їх проковтнути або поранитися. Для виробництва використовується екологічний, надміцний пластик, стійкий до падінь, ударів та тиску.

Найпростіші набори складаються з близько 20 деталей, серед яких традиційні цеглинки, машинки та літаки, тварини, персонажі мультиків. Для пізнання світу довкола стануть в пригоді сюжетні набори — аеропорт, поліцейська дільниця, магазин та інші.

LEGO STAR WARSВсі прихильники кіносаги із задоволенням поринають у пригоди улюблених героїв із наборами, присвяченими космічним літакам, зброї та пригодам Люка Скайуокера, Дарта Вейдера, Чубаки, принцеси Леї.

LEGO FRIENDSЛідер серед наборів для дівчат шкільного віку. Серія присвячена пригодам компанії дівчат, які весело проводять час разом:


  • виступають на шоу талантів;

  • відпочивають на курорті;

  • ходять на вечорниці;

  • змагаються на спортивних заходах;

  • працюють у творчій майстерні;

  • піклуються про своїх домашніх улюбленців.Набори містять деталі для організації побуту, сценічні декорації, фігурки домашніх тварин та модні аксесуари.

LEGO NINJAGOВідважні японські воїни — кумири для хлопчиків. Вони відстоюють добро, навчаються у монастирі, літають на штормовому винищувачі. Серед ігрових наборів є особливі пропозиції — збірні фігурки головних героїв Зейна, Джея та робота-самурая.

FRxcCoiIkgMoymbZUiK7hnCDfW5Iv0arG8CTpWFmslUkrsfZMBFEKVZhBUieyF3eJrrR6TgSuv9b0mfsEWcLUnwN8bequvoOBNCkvGfY7GuFSIu56yTi0iM-WMMC-f1OwcyekmlHIj6TFdb1Ph_iTE0LEGO CITYРазом з Лего можна побудувати власне місто! Серія присвячена життю в урбаністичному середовищі та включає набори з поліцейською дільницею, будівництвом, протипожежною допомогою, автошколою, залізною дорогою.

LEGO CREATORСерія для розвитку безмежної фантазії на перетині легенд, міфів та механіки і новітніх технологій. Серед її героїв міфічні істоти, динозаври, жителі океанських глибин, транспорт з майбутнього. Деталі з різних наборів можна комбінувати, створюючи власних чарівних істот.

LEGO TECHNICСерія для підлітків 10–16 років, що вимагає логічного мислення та терпіння. Набори присвячені справжній техніці — важким автомобілям, всюдиходам, колісним та гусеничним машинам, автокранам. Все це можна зібрати із десятків деталей.
02.11.2023 11:11
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter