• 0

Збираємося в подорож правильно

Збираємося в подорож правильноБагато з нас просто закохані в мандри. І якщо кілька місяців довелося просидіти на одному місці, ми просто самі не свої. Однак будь-який мандрівник не дуже любить збиратися у подорожі через те, що це нецікавий та розтягнутий у часі клопіт. Проте від того, наскільки ми уважно та ретельно доберемо речі, які мандруватимуть разом з нами, наполовину залежить успішність нашого вояжу.

Досвідчені мандрівники радять готуватися до подорожі зазделегідь. Тобто, варто відвідати сайт Інтернет-магазину «Робінзон» (подробиці тут https://robinzon.ua/), де завжди можна придбати все необхідне для мандрівника (або для того, хто зібрався у тривале відрядження).

Необхідно скласти списокХоч і не зовсім хочеться бути схожим на школярика, але список з найнеобхідніших речей та товарів, які варто придбати ще до від’їзду, слід скласти на пару тижнів до самої подорожі. Особливих секретів тут немає. Просто сядьте, сконцентруйтесь, і напишіть на аркуші паперу все, що пригадаєте на дану хвилину. Потім слід розбити все на умовні розділи:

1) гаджети;

2)косметика;

3) одяг;

4) взуття;

5)ліки

У такому списку неодмінно будуть і товари для туризму та відпочинку. Щось вийшло з моди, з чогось ви банально виросли, якісь речі могли банально загубитися. Що ж слід за будь-яких умов взяти з собою? Щоб все необхідне було при вас, і щоб зайвого в жодному разі не потягнути з собою.

Щодо найпотрібнішогоДокументи слід зібрати раніше. Але залізне правило – перед виїздом перевірити їх ще один раз. Не бажано класти пакет з документами у загальну велику валізу. Краще тримати їх в конверті або ж окремій теці. І покласти до рюкзака або ж у невелику сумку.

Завжди з собою треба взяти:

1) паспорт – внутрішній та закордонний;

2) банківські картки;

3) документи на дітей;

4) квитки на проїзд (на потяг, літак чи автобус);

5) готівкові кошти.

Ліки в дорожню аптечкуАптека з найнеобхіднішими ліками потрібна будь-якому мандрівникові. Слід врахувати тривалість подорожі, чи будуть разом з вами діти, в яку саме країну чи місто ви їдете, які там кліматичні особливості. Орієнтовний перелік того, без чого в подорожах не обійтися:

- ефективні знеболюючі ліки;

- пігулки для збиття температури;

- ліки від проблем зі шлунком, від запорів, діареї, від розладів системи травлення;

- антибіотики;

- засоби від заколисування;

- термометр;

- сонцезахисні креми від опіків.

Якщо ви мандруєте з дитиною, варто взяти набір ліків відповідно до його віку та індивідуальній вразливості.

Увага та зосередженість - ось що допоможе вам зробити будь-яку мандрівку незабутньою.
24.10.2023 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter