• 0

Як правильно підібрати косметику для догляду за обличчям

Як правильно підібрати косметику для догляду за обличчямДля того, щоб жінка завжди мали вигляд «на всі сто» - надзвичайно важливо ретельно доглядати за шкірою. Як на обличчі, так і на тілі. Навіть коли шкіра у вас проблемна, то після обов’язкової консультації з лікарями, можна вибудувати систему щоденного догляду за нею, і дуже швидко досягти відчутних результатів.

Ваше відображення в дзеркалі буде вас неодмінно радувати (подробиці тут https://fabo.ua/litso-ukhod-za-litsom). Важливо правильно підібрати саме ті засоби, які підходять під ваш тип шкіри, і щодня виконувати нескладні маніпуляції. Після цього набута звичка повинна супроводжувати вас впродовж всього життя.

Проблемна шкіра: як її визначити?Як правило, шкіра вважається проблемною з огляду на дві причини: або вона тяжіє до сильної сухості, або ж надмірної жирності. Так само часто зустрічаються інші проблеми. Зокрема, надмірна пігментація або акне, якісь косметичні дефекти. Встановити, що ви маєте проблемну шкіру, можна завдяки кільком очевидним ознакам. Зокрема:

1) періодичній появі вугрів та прищів;

2) наявності жирного блиску;

3) сильній сухості;

4) періодичним запаленням;

5) наявності зморшок, яких забагато для вашого віку;

6) шкіра втрачає пружність та еластичність;

7) наявність свербіжу або ж лущення;

8) наявність розширених пор.

Якщо ви спостерігаєте у себе одну але декілька з перелічених ознак, то ваша шкіра дійсно проблемна. Причинами цьому можуть бути гормональні збої організму, відсутність повноцінного харчування, уразливість від стресів, нерегулярна й неправильна гігієна при догляді за обличчям тощо.

Так само це може свідчити й про те, що шкіра вашого обличчя зневоднена. Найголовніша ознака зневоднення – суб’єктивне відчуття стягнутості після того, як ви умиєтеся. Впадати у відчай не слід. Вам допоможе правильно організована система догляду за шкірою обличчя, регулярне використання підібраних зволожуючих речовин.

Що слід робити для зволоження проблемної шкіриОбов’язково слід піти на прийом до косметолога. Рекомендовані засоби для догляду за проблемною шкірою в широкому асортименті завжди є в наявності в Інтернет-магазині FABO.

При цьому майте на увазі, що в більшості випадків консультації косметолога буде замало. Для визначення всіх причин проблем з вашою шкірою, не виключено, що доведеться звертатися до інших фахівців. Зокрема, до гастроентеролога, ендокринолога або ж гінеколога.

Пам'ятайте, в жодному разі не слід опускати руки. Допомога фахівців, якісні засоби по догляду за шкірою і системне їх застосування - неодмінно дадуть гарний результат.
24.10.2023 14:32
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter