• 0

Як обирати шланги для води

Сьогодні неможливо уявити будь-яке виробництво без використання рукавів для подачі води та гнучких шлангів. Зрозуміло, що без налагодженої системної подачі води в багатьох галузях виробничій процес буде неможливим. Йдеться про будівництво, про підприємства харчової промисловості, про сільське господарство, велику хімію, іригаційні системи та багато іншого. Для того, щоб бізнес був успішним, можна скористатися товарами компанії «УкрФлекс» - надійного й відповідального постачальника гідравлічних і промислових рукавів, ПУ та ПВХ (подробиці тут https://ukrflex.com.ua/product-category/promislovi-rukava-ta-shlangi/dlya-vody/).

Рукава для води, попри однакову мету – транспортування води з точки А в точку Б – можуть дуже суттєво відрізнятися за зовнішнім виглядом. Проте кожен з них повинен мати надійні характеристики з технічного боку. Зокрема:

- мати достатню гнучкість,

- надійно тримати вакуум,

- бути стійкими відносно атмосферних явищ та ультрафіолетового випромінювання,

- бути армованими,

- нормально переносити високий тиск та температурні перепади.

Зараз шланги для води у більшості випадків застосовують в трьох сферах. У побутовій сфері – це колодязі, свердловини, а також для перекачування води та для поливу присадибної ділянки або ж города. В аграрній сфері – для регулярній подачі води в сільському господарстві, для організації поливу на полях, для обприскування добривами. У промисловій сфері – для перекачування рідини з резервуарів великої місткості, для подачі як питної, так і технічної води, для перекачування води за допомогою мотопомпи тощо (докладніше дізнатися за посиланням https://ukrflex.com.ua/).

Сьогодні всім охочим пропонується дуже широкий вибір шлангів для води. Це можуть бути і шланги для подачі технічної води, і шланги для подачі пари та гарячої води. Звернувшись до спеціалістів компанії «УкрФлекс», клиєнти матимуть можливість як обрати потрібний шланг, так і придбати для нього потрібні хомути , з’єднання і камлоки.

Шланги для води можуть бути виготовлені з гуми або ПВХ, з текстилю або поліуретану. Є також шланги для гасіння пожеж. Проте незважаючи на направленість, шланги для води повинні відповідати конкретним критеріям: бути надійними, гнучкими, мати надійний внутрішній шар, бути міцними. Шланги, вироблені з ПВХ, мають витримувати температуру до +60 градусів за Цельсієм, шланги з гуми – до 80-ти градусів.
23.10.2023 19:54
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter