• 0

Як підбирати посуд для собаки

Працівники зоомагазинів знають, що в природні любителів собак і котів існує приблизно порівну. І для кожного господаря його улюбленець – найкращий. Йому хочеться створити всі умови для активного й веселого життя з товарами від Кош.

Для любителів собак час від часу виникають різні питання. Наприклад, як обрати правильну миску для собаки? Попри елементарність проблема, від її вдалого вирішення залежить якість та об’єм харчування чотирилапого. Спеціалісти не радять йти шляхом найменшого спротиву. Тобто, насипати або наливати собаці їжу в якусь посудину, що використовувалася в господарстві. Трапляється, що цей варіант – вдалий. Але нерідко буває й навпаки. Собака в підсумку або ж не доїдає, або ж переїдає зайвого.

Отже, з якого посуду має вживати свою їжу собака? З самого початку слід зазначити, що миски має бути як мінімум дві. Одна – для їжі, інша – для води. А далі вже все залежить від віку собаки.

Так, миска для цуценя (можна замовити й купить зоотовари в Вінниці) має обиратися з урахуванням об’єму. Найкращий варіант, щоб у мисці вистачало корму точно на один прийом. Якщо рештки їжі лишатимуться, то в них можуть заводитися хвороботворні бактерії. А от миску для води цуценяті слід обрати якомога глибше. Бо в середньому малий песик пити повинен в середньому вдвічі більше, ніж їсти. До речі, фахівці не рекомендують пластиковий посуд для цуценяти.

Причина в тому, що малі в такому віці все гризуть. А гризти пластиковий посуд не зовсім безпечно. Кращим варіантом стане придбання або керамічного посуду, або ж залізного.

Приблизно аналогічні вимоги для посуду, з якого буде їсти й пити доросла собака. Для неї можна обрати навіть посуд з пластику. Важливо, щоб він не мав специфічного запаху та був достатньо якісним.

Зверніть увагу на висоту посуду. Вона має залежати і від віку собаки, і від породи. Звертаймо увагу на породу, якою є форма морди й довжина вовни, а також довжина вух.

Для собак з короткими мордами діаметр миски повинен бути ширше, ніж його голова. Але сама миска не повинна бути глибокою. Їжа для пса в такому посуді має бути в один шар. Це для зручності чотирилапого, бо в такому випадку бруднитися собака буде значно менше.

Як вже зазначалося раніше, миски з пластику для цуценят не бажані. Хоча матеріал цей дешевий і легкий, він має неприємний запах. Чимало господарів беруть залізний посуд. Він коштує дорожче, але не набагато. Хоча у залізного посуду є свій недолік. Від енергійних рухів собаки залізний посуд утворює чимало шуму. Це може лякати не лише людей, а й саму собаку.
18.10.2023 19:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter