• 0

Як правильно обрати інтерактивну дошку

В останні десятиліття інтерактивні дошки все частіше використовують в самих різноманітних сферах нашого життя. Передусім це стало можливим тому, що інтерактивна дошка є чудовим інструментом як для сприйняття, так і для передачі інформації (докладніше тут https://tech-pro.com.ua/uk/catalog/interaktivnye-doski/).

За принципом роботи ІД – то велика сенсорна дошка. За допомоги проектора на ній відображається зображення з робочого столу комп’ютера чи ноутбука. Місце розміщення проектору при цьому визначається окремо. Його можна підвісити під стелею. Або ж встановити безпосередньо перед дошкою. При цьому слід звернути увагу на суттєвий нюанс. Лектору або викладачу необхідно стояти напівоберт біля дошки. В іншому випадку він затулятиме проектуванню зображення на ІД.

Проте є технологічний вихід з цієї пастки. Можна використовувати проектори або короткопроменеві, або короткофокусні. У цих випадках проектор знаходиться близько від ІД, даючи проекцію на всю поверхню. Зручність також полягає в тому, що яскраве світло від проектора не засліплює очі лектору.

Дуже часто ІД закріплюють на стіну або ж с спеціально обладнані конструкції (познайомитися тут https://tech-pro.com.ua/uk/catalog/interaktivnye-doski/interaktivnye-doski-smart/).

Якщо ви вирішили придбати для роботи інтерактивну дошку, то фахівці радять в жодному разі не робити це поспіхом. Особливо якщо вам пропонують порівняно недорогий варіант, на якому написано, що це «інтерактивна дошка». Варто перед купівлею порадитися з фахівцем. Так само було б доцільно вивчити пропозиції різних виробників, визначити, які саме технічні параметри вас задовольняють.

Важливо для яких саме цілей ви збираєтеся використовувати ІД. Коли ви збираєтеся влаштовувати презентації на фірмі або ж своїй компанії, і все це відбуватиметься у вузькому колі, то вам цілком вистачить звичайної маркерної дошки.

Якщо ж під час ваших нарад виникне потреба, наприклад, конференц-зв’язку, якщо виникає необхідність внесення певних коректив, то в цьому випадку інтерактивна дошка якраз знадобиться. Це буде сучасний і зручний варіант передачі й освоєння інформації.

Перед придбанням важливо вивчити всі актуальні пропозиції відносно інтерактивних дошок, які є в продажу. Звернути увагу на те, хто є виробником ІД. З’ясувати, чи використовує обраний вами виробник Touch технологію. Чи передбачено виробником сервісне та гарантійне обслуговування ІД. Як швидко вам нададуть послуги з ремонту в разі, якщо з ІД виникнуть якісь проблеми.
11.10.2023 19:12
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter