• 0

Якісний догляд за м'якими меблями

Кожен з нас щиро радіє, якщо в його будинку з’являються нові меблі. Вони урізноманітнюють інтер’єр, роблять життєвий простір нашої оселі більш зручним та затишним. Проте, якщо мова йде про м’які меблі, - з часом можуть з’явитися й проблеми. На оббивці дивану з’являються неприємні плями, поступово на ній накопичується пил. Якщо вчасно не звернутися до фахівців з клінінгу з https://mclean.com.ua, то навіть дорогі крісла, диван чи гарнітур перестануть милувати око.

За великим рахунком, знімні чохли здатні допомогти утримувати м’які меблі в стані близькому до ідеального. Завдяки ним ваш інтер’єр матиме чудовий вигляд, а крісла й дивани матимуть надійний захист. Звертаємо вашу увагу, що м’яку оббивку бажано щотижня чистити від дрібного сміття та від пилу. Найкраще це робити за допомогою пилососа. У сучасних моделей для ефективного очищення м’яких меблів завжди є гарний вибір зручних насадок.

При цьому важно дотримуватись інструкцій від виробника меблів. Вони обов’язково зазначають – чи можна ту чи іншу оббивку чистити шляхом вологого прибирання або ж парогенератором.

Нерідко домогосподарки цікавляться: яким саме миючим засобом найкраще чистити м’які меблі? Найпростіша відповідь – якісною побутовою хімією. Однак при цьому існує важливий нюанс. Якщо дуже часто чистити м’які меблі будь-якими засобами побутової хімії, то можна зіпсувати структуру оббивки.

Якщо йдеться про вироби спеціалізованої хімії, то найбільш загальновизнаним ефективним засобом традиційно вважається продукція Vanich. У ній не міститься хлор, вона зручна у використанні та надзвичайно обережно впливає на структуру текстилю.

Також рекомендовано саме для очищення оббивки м’яких меблів використовувати спеціальні спреї від плям, а також активну піну. У тих випадках, коли інструкцією це прямо не заборонено, можна вдатися до вологого прибирання за допомоги шампуню для миючих пилососів.

Так само для очищення м’яких меблів можна використовувати сухий порошок. Він сприяє зникненню неприємних запахів, очищує без виникнення нових плям, робить кольори на оббивці більш яскравими. До того ж унеможливлює повторне забруднення на щойно очищених ділянках.

Щоб зробити очищення більш ефективним, варто купляти вироби побутової хімії з урахуванням того, яку саме оббивку слід вичистити.

Зазвичай клінінгові кампанії чистять оббивні тканини за допомогою екстракторного методу. У воду додаються спеціальні миючі засоби. Вони, в свою чергу, утворюють емульсію. Вона виводить бруд з текстилю, не псуючи при цьому внутрішню структуру.
10.10.2023 17:34
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter