Шановні користувачі!
Як ви вже помітили - зовнішній вигляд сайту змінено,
у зв'язку з цим всі читачі, які бажають коментувати матеріали сайту повинні
пройти повторну реєстрацію!
Власники приватних домоволодінь добре знають, що однією з найдошкульніших проблем для них були і є вологі або мокрі підвальні приміщення. Вологе середовище вкрай несприятливе для нормального стану приміщення та для здоров’я людей, що в ньому проживають. Вологе середовище є причиною появи грибку, спор, котрі є збудниками значної кількості небезпечних захворювань. Також підвищений рівень вологості негативно відображається на технічному стані несучих конструкцій. Перш за все тому, що волога руйнує арматура, що скріплює залізобетон. Це, в свою чергу, призводить до передчасного руйнування фундаменту та несучих стін.
Тому своєчасна й грамотна гідроізоляція в Черкаській області підвальних приміщень – це необхідність, а не пуста вигадка. Щоб захистити свої підвали від води й вогкості слід своєчасно та в повною мірою здійснити цілий ряд комплексних заходів.
Спеціалісти радять під час виконання робіт з гідроізоляції підвального приміщення дотримуватися загального плану робіт. Звичайно, кожен конкретний випадок має свої певні нюанси. Але в цілому план може бути наступним:
1) необхідно здійснити огляд відмостки з наступним її зміцненням. Зробити зміцнення відмостки необхідно по всьому периметру будівлі;
2) необхідно знайти в підвалі місця, через які проникає вода або ж волога;
3) слід підготувати фундамент для робіт із закладання тріщин та швів;
4) підготувати та провести гідроізоляцію стиків та швів на фундаменті;
5) зробити фільтраційну гідроізоляцію на підлозі підвального приміщення;
6) створити умови для регулярної вентиляції підвалу.
Коли вищенаведений план виконано, час перейти до наступного етапу гідроізоляційних робіт. А саме – зайнятися перепланування прилеглої прибудинкової території. Мета перепланування – відведення від вашого будинку стічних вод.
Звісно, в цьому питанні краще звернутися по допомогу до фахівців. Вони краще зможуть виконати роботи з обслідування грунту. До того ж необхідно точно встановити – на якій глибині на вашій прибудинковій території залягають грунтові води.
Добре, якщо грунтові води залягають нижче рівня фундаменту вашого будинку. Це суттєво зекономить час і кошти. Адже в такому випадку достатньо буде провести роботи з гідроізоляції підвальних стін.
Так само уважно необхідно оглянути наявний стан вимощення біля вашого будинку. На івимощенні не повинно бути ніяких тріщин та інших пошкоджень.
24.09.2023 16:56
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter