• 0

Барнхаус. Від Амбару до Сучасного Житла

Сьогоднішній світ та його вимоги до житла стали більш різноманітними та екологічно орієнтованими. Щоб відповісти на ці виклики, деякі інноватори обирають незвичний шлях: вони перетворюють старі сільські або сільськогосподарські будівлі, такі як амбари чи сінники, у сучасні мешкання, які відомі як "барнхауси". Ця стаття досліджує явище "барнхауса", його походження, переваги та приклади цього тренду в архітектурі.

Походження "Барнхауса"

Термін "барнхаус" виник у результаті перетворення двох слів: "барн" (американський англійський варіант слова "амбар") і "хаус" (німецьке слово, що означає "будинок"). Сама ідея "барнхаусу" полягає в тому, щоб використовувати старі амбари або сільськогосподарські споруди, які вже не використовуються для своєї первісної мети, і перетворити їх на функціональні житлові простори.

Переваги "Барнхауса"

Екологічна дружність. Використання існуючих споруд допомагає заощадити ресурси та зменшити викиди в атмосферу, що робить "барнхауси" більш екологічно дружніми.

Унікальний стиль. Старі сільські будівлі мають свою власну архітектурну привабливість та шарм, що надає "барнхаусам" унікальний стиль та характер.

Креативність і ресурсність. Робота над перетворенням амбару чи сільськогосподарської будівлі вимагає креативності та ресурсності, що викликає власників виявляти свою унікальність.

Приклади "Барнхаусів"

Сучасний Амбар. Деякі перетворені амбари залишають свою структуру та вигляд, але змінюються всередині, додавши сучасні зручності та стильний дизайн.

Сільська Ексцентрика. Інші "барнхауси" можуть бути ексцентричними перетвореннями, які зберігають тільки зовнішній вигляд сільської будівлі та перетворюються на унікальні мистецькі або резиденційні простори.

"Барнхаус" - це захоплюючий тренд у світі архітектури та житлового будівництва, що об'єднує історію та сучасність, екологічну дружність та індивідуальний стиль. Використання старих амбарів та сільських будівель для створення унікальних житлових просторів є не тільки практичним, але й естетично задовільним підходом до архітектурного дизайну.

Цей тренд показує, що навіть старі та забуті споруди можуть знайти нове життя, служити комфортним житловим простором та зробити свій внесок у сталість екологічної дружність у майбутньому. "Барнхауси" дають нам нагадування, що краса може бути знайдена навіть у найнесподіваніших місцях.

Стаття надана: https://unitfab.com/barn38
08.09.2023 20:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter