• 0

LOPAN CLOUD — Хмарні послуги на сучасних серверах у ЄС

Події останнього року показали, наскільки стрімко може змінюватися навколишній світ і що стабільність - це вже не те поняття, яке ми звикли бачити. Наша здатність швидко адаптуватися до нових обставин та бути гнучкими і впертими стала новою реальністю. Незалежно від того, де ми знаходимося, ми завжди налаштовані продовжувати працювати та вдосконалювати наше улюблене заняття.

Для того, щоб ваш бізнес почував себе впевнено в сучасному світі, необхідно забезпечити дві основні речі - мобільність працівників і безпеку даних.

І ось де наша відповідь - хмарні сервери. Це передові хмарні послуги для ІТ-інфраструктури підприємств, які вже зараз використовуються по всьому світу.Надійний дистанційний доступ до програм та баз даних для працівників та власників компанії, забезпечення надійності зберігання і захисту інформації та миттєве масштабування - це основні потреби будь-якого бізнесу у сучасному світі.

Наша компанія пропонує надійні хмарні сервери на віртуальних серверах у Європейському Союзі з різними конфігураціями та технічними характеристиками.

МИ ПРОПОНУЄМО ДВА ВАРІАНТИ СПІВПРАЦІ: 1. LOPAN CLOUD "Під Ключ" з Повним Адмініструванням Нашими Фахівцями  Хмарні послуги для вашого бізнесу, якщо ви хочете повністю перенести свою компанію в хмару.  Хмарні послуги для бухгалтерії, якщо ваш бухгалтерський облік також готовий перейти в хмару.  При придбанні хмарних послуг "під ключ" ви отримуєте не лише місце на сервері, але й комплексну послугу з адміністрування вашого хмарного сервера:
  • Налаштування операційної системи під ваші потреби.

  • Аналіз роботи програмного забезпечення та обладнання, виправлення технічних помилок.

  • Налаштування роботи додаткових користувачів.

  • Підключення додаткових пристроїв до хмари.

  • Встановлення та налаштування додаткового ліцензійного програмного забезпечення.

  • Налаштування системи резервного копіювання.

  • Управління правами доступу на сервері та багато іншого.
 2. Оренда Сервера

  Ви можете орендувати простір на наших серверах для будь-яких завдань і адмініструвати його самостійно, з вже встановленою операційною системою Windows Server 2019. Наша технічна підтримка завжди готова вам допомогти з питаннями доступу на хмарні сервери, масштабування та оптимізації продуктивності.

ХМАРНІ СЕРВІСИ ДЛЯ БІЗНЕСУУсю ІТ-інфраструктуру вашого підприємства - бухгалтерське програмне забезпечення, CRM, IP-телефонія та інше - можна розгорнути на хмарному сервері.

ХМАРНІ СЕРВІСИ ДЛЯ БУХГАЛТЕРІЇВесь бухгалтерський облік - включаючи програми BAS, M.E.Doc та інші, робочі файли, архіви, браузер, принтери, резервні копії - завжди доступні на хмарному сервері.

ОРЕНДА ВІРТУАЛЬНОГО СЕРВЕРУОренда сервера потрібної потужності з встановленою Windows Server 2019.

ХМАРНЕ СХОВИЩЕ LOPAN BACKUPFTP-сховище на нашому хмарному сервері. Автоматичне резервне копіювання в безпечному дата-центрі в ЄС.

LOPAN CLOUD допомагає вашому бізнесу залишатися конкурентоспроможним і готовим до змін у цьому невпевненому світі. Оберіть надійність та якість - оберіть LOPAN CLOUD для вашої ІТ-інфраструктури.
05.09.2023 21:06
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter