• 0

Протишумні беруші — зменшення впливу шуму та надійний захист слуху

Засоби захисту органів слуху можна поділити на дві великі групи — спеціальні навушники та протишумні беруші. Обидва варіанти підходять для зниження зовнішнього впливу на органи слуху, але беруші більш універсальні та мають багатоцільове використання. Такі засоби захисту вводяться у слуховий канал, вони більш зручні та компактні.

В онлайн-каталозі компанії Consafety представлено беруші протишумні та інші засоби захисту органів слуху від провідних світових брендів. Уся продукція пройшла сертифікацію та відповідає стандартам якості, що гарантує її безпеку та ефективність за умов належного користування.

Якими бувають протишумні беруші?Вкладки для захисту вух розрізняють за такими критеріями:

- термін дії;

- матеріали виготовлення;

- конструктивні особливості.

За терміном дії засоби діляться на дві групи — одноразові та багаторазові. Серед переваг виробів із першої категорії варто відзначити доступну ціну, що дає змогу міняти їх за потреби в будь-який час. Також вони не потребують жодного догляду. Багаторазові вкладки більш вибагливі у використанні, але надають надійніший захист і служать тривалий час.

Для виготовлення берушів використовують спінені полімери, силікон та різні пластики.

До конструктивних особливостей цих захисних пристосувань варто віднести форму та наявність фіксаційного шнура. Бюджетні моделі конусоподібні, з рівною поверхнею. Більш ефективними є вироби зі структурованою поверхнею та наявністю на кінці спеціального розширення.

Залежно від матеріалу, форми та інших особливостей вкладки захищають не тільки від підвищеного рівня шуму, а й від води, пилу та бруду.

Де найчастіше використовуються вушні затички?Беруші протишумні рекомендовано застосовувати в умовах, коли рівень шуму становить вище 85 дБ.

Найчастіше їх використовують:

- робітники промислових підприємств;

- особи, які працюють із вибухівкою та піротехнікою;

- спеціалісти з ремонтних робіт, які працюють із перфораторами, відбійними молотками та іншим інструментом, який утворює високий шумовий фон;

- будівельники.

Крім фахівців робочих спеціальностей, вкладками проти шуму користуються музиканти, агенти спецслужб, дайвери, спортсмени.

Якщо вам потрібні якісні та ефективні засоби захисту органів слуху, звертайтесь до спеціалістів компанії Consafety. Вони швидко підберуть усе необхідне з урахуванням сфери діяльності, особливостей умов праці та наявного бюджету в кожному конкретному випадку.
31.08.2023 09:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter