• 0

Як дізнатися суму боргу за виконавчим провадженням?

Єдиний реєстр боржників України ведеться Міністерством юстиції України та є одним з самих популярних державних реєстрів серед українських громадян. Цей офіційний веб-ресурс містить важливу інформацію про невиконані фінансові зобов'язання.

Останні дані Міністерства юстиції свідчать, що у реєстрі боржників зареєстровано близько двох мільйонів громадян України. З них 92% пов'язано із виправленням заборгованостей фізичних осіб, та лише 8% стосуються юридичних осіб. Докладніша інформація на тему доступна за посиланням: https://youcontrol.com.ua/topics/reiestr-borzhnykiv/.

Єдиний реєстр боржників України: з яких причин люди потрапляють туди?Українські громадяни найчастіше потрапляють до Єдиного реєстру боржників у наступних випадках:


  • програш у судових процесах або ігнорування судових рішень;
  • несвоєчасна оплата комунальних послуг або адміністративних штрафів;
  • несплата аліментів;

  • непогашений кредит.Держава застосовує різні заходи для боротьби з боржниками. Наприклад, це можуть бути обмеження на виїзд за межі України для боржників. Банки можуть відмовити у відкритті рахунків. Юристи мають законні підстави для відмовити в обслуговуванні боржників. Більшість роботодавців перевіряють потенційних працівників у реєстрі боржників, і результати цієї перевірки можуть вплинути на рішення щодо подальшого працевлаштування.

Як можна перевірити свою присутність у реєстрі боржників України?Багато разів людина, яка має заборгованість, несвідомо опиняється у Єдиному реєстрі боржників. Для перевірки свого статусу в цьому реєстрі достатньо відвідати офіційний веб-портал і ввести особисті дані, такі як ідентифікаційний номер, повне ім'я та прізвище, а також вказати, чи є ви фізичною особою чи юридичною. Після цього вам буде запропоновано обрати відповідну категорію заборгованості зі списку, оскільки причини боргів можуть бути різними.

Після вибору категорії та введення особистих даних потрібно натиснути кнопку "Пошук" і обрати опцію "Сформувати документ". Система надасть вам всю інформацію про ваші заборгованості, включаючи номер відкритого провадження та виконавця. Якщо ви не маєте жодного боргу, реєстр також підтвердить це. Отриману інформацію можна зберегти або роздрукувати з сайту для подальшого використання.

На жаль, Єдиний реєстр боржників України часто стикається з технічними проблемами та незручностями для користувачів. Тому багато людей вважають, обирають можливість звернутися до інших сервісів, які забезпечують актуальну та достовірну інформацію.

Наприклад, сервіс YouControl пропонує зручний та швидкий спосіб перевірити будь-яку компанію або фізичну особу в Україні за кілька хвилин. Завдяки цьому сервісу, ви можете дізнатися про наявність боргів та отримати детальне та структуроване досьє про кожного контрагента.

21.08.2023 16:18
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter