• 0

Як проходить консультація невролога

Сьогодні, щоб записатись на консультацію до невролога, вам навіть не потрібно виходити з дому. Дізнатися все про роботу лікарів даної спеціальності, знайти перелік симптомів, з якими варто звернутися до клініки, та безпосередньо оформити запис на прийом можна на https://cityclinic.com.ua/ua/konsultaciya-nevrologa. При цьому багато хто вважає, що діагностика неврологічних захворювань полягає хіба що в ударі спеціальним молоточком по коліну пацієнта.

Однак це не так – ми розглянемо всі особливості та етапи прийому у невролога та розповімо: чи потрібно готуватися до консультації фахівця?

Як неврологи проводять консультаціїНайчастіше до невролога звертаються через наявність скарг. Це може бути головний біль, запаморочення, постійна втома, слабкість, апатія, біль у спині/шиї і т.д.

Для початку здійснюється первинна консультація, на якій фахівець опитує пацієнта та збирає весь анамнез. Якщо захворювання легеня та пацієнт звернувся до лікаря своєчасно, поставити діагноз можна вже після першої консультації. Однак часто неврологам потрібно додаткове підтвердження своїх припущень. Тому пацієнту рекомендують здати аналіз крові, пройти ультразвукову діагностику тощо .

Після встановлення діагнозу лікар призначає лікування. Найчастіше медикаментозне – на початкових стадіях можна навіть обійтися без лікарських препаратів: налагоджується раціон, режим сну, фізичної активності.

Для відстеження динаміки одужання необхідно записуватись на повторні консультації. Так невролог зможе коригувати стратегію лікування за потреби.

Як готуватися до прийому у неврологаОскільки консультації у невролога передбачають неінвазивні методи діагностики захворювань, особливої підготовки їм не потрібно. Все, що вам потрібно – це записатися на зручні для вас дату та час та вчасно прийти на прийом.

До цього варто ретельно відстежувати симптоматику, щоб мати можливість відповісти на всі запитання, які поставить лікар. Якщо страждаєте від частих мігрені або головного болю іншого характеру (а також болю в спині та інших ділянках, що періодично проявляються), не зайвим буде вести так званий щоденник. Записуйте:


  • коли з'явився біль;

  • яка була її інтенсивність;

  • які препарати ви приймали, щоби зняти симптом;

  • як довго продовжувався біль.Це потрібно для того, щоб зрозуміти стадію проблеми, можливо, відстежити причини її появи.

Для встановлення правильного діагнозу та вибору коректної тактики лікування важливо знайти хорошого невролога. У «Сіті Клінік» працюють кваліфіковані фахівці, які використовують сучасні методи діагностики та лікування неврологічних захворювань. Своєчасне звернення до лікаря дозволяє швидше позбавитися неприємних симптомів, не допускаючи ускладнень хвороби.
19.08.2023 12:52
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter