• 0

Як підібрати стіл для більярду

В Україні чимало людей захоплюються грою у більярд. З часом чимало таких любителів замислюються над придбанням більярдного столу, щоб грати в улюблену гру в будь-який час. Але після цього виникає проблема – охочі придбати стіл для більярду та знаряддя для гри достеменно не знають, які витрати на них очікують, та як обрати саме те, що їм необхідно, не переплачуючи зайвого.

Перш за все, ще до покупки більярдного столу (подробиці тут UKRBILLIARD), варто визначити – для яких цілей він вам необхідний. В якому саме місці він буде перебувати? Це – квартира в місті, заміський або приватний будинок? Чи може ви взагалі будете використовувати його з комерційною метою, здаючи в оренду гравцям та любителям?

Це потрібно, щоб розуміти – з якого саме матеріалу має бути зроблено більярдний стіл, який вам варто придбати? Чим більшим буде навантаження на стіл, тим вищої якості матеріали мають бути використані для нього. Зазвичай, більярдний стіл, який експлуатуватиметься в домашніх умовах, не зазнає значних навантажень. А якщо він перебуває в заміському будинку, то й взагалі використовується нечасто. Тому зносостійкість таких більярдних столів значно нижче, ніж у тих, за якими гратимуть щодня й багато годин.

Так само варто добре розуміти – якого рівня гравці будуть грати за цим столом. Якщо йдеться про кафе, грати в якому будуть чоловіки після бокалу-другого пива, то для цього стане в пригоді бувший у вжитку старенький стіл. З тих, які не шкода. Але якщо за цим столом гратимуть справжні майстри, він буде використовуватися для турнірів з професійним гравцями, - тут будуть потрібні найкращі столи: для піраміди – 12 футів, для фула – 9 футів). Сукно на столі повинно бути високої якості, а гральний майданчик – з каменю.

Не менш важливо, для якого типу гри ви плануєте використовувати більярдний стіл. Це буде пул чи російська піраміда? Різниця між цими іграми значна. Причому як у більярдному обладнанні, так і в меті ігор.

Обов’язково слід врахувати, в якому за розміром приміщенні буде встановлено стіл. Якою буде загальна площа приміщення і скільки ви плануєте відвести столу для більярду? Прорахувати всі розміри обов’язково слід до придбання більярдного стола, і в жодному разі – після.

Запитайте себе – скільки ви готові заплатити за більярдний стіл. Майте на увазі, що за 1 тис. доларів придбати якісний стіл не вдасться. Сьогодні будь-яка професійна модель більярдного столу починає реалізовуватися з позначки в 3 500 американських доларів.
18.08.2023 14:18
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter