• 0

Сучасні пристрої та аксесуари для відпочинку

Похід у гори з ночівлею в наметі – це завжди виклик, проте його можна зробити максимально комфортним. Навіть досвідчені туристи знають про важливість спеціального екіпірування. Одяг для них розробляють, щоб передбачити захист для суглобів від легких пошкоджень і дозволити тілу нормально дихати.

Окрім штанів, кофт та курток, існує велика кількість аксесуарів для туризму, створених, щоб полегшити відпочинок у складних погодних умовах. Наприклад, грілки для рук і ніг беруть із собою не тільки взимку, адже літні ночі в горах бувають дуже прохолодними, особливо після дощу. Ці сучасні пристрої подарують тепло тоді, коли його проблематично отримати іншим способом.Особливості використання грілкиВиробники пропонують багато різновидів, які відрізняються за формою та принципом роботи. Наприклад, дуже зручним інноваційним пристроєм для подорожей є електрична грілка-павербанк. Достатньо натиснути на одну кнопку, щоб вона швидко нагрілася до потрібної температури й допомогла врятуватися від холоду. Тому такий прилад варто взяти з собою, якщо планується ночувати на природі.

У грілках передбачено декілька режимів нагрівання, можна вибирати той чи інший залежно від потреб туриста. Тепло в грілці-павербанку забезпечує елемент, що складається з подвійних пластин. Він сприяє рівномірному прогріванню та дарує максимум комфорту під час використання. Навіть якщо торкнутися пристрою мокрими руками (наприклад, після зливи), він не зіпсується, бо є вологостійким.

Грілка-павербанк особливо зручна під час тривалих походів тому, що її можна додатково використовувати для заряджання гаджета. Для цього передбачений USB-кабель, що продається в комплекті. Популярні також грілки у вигляді сидушок, здатні дарувати тепло протягом 5 годин за умови підключення до джерела живлення. Це чудовий варіант для відпочинку на природі, його часто купують рибалки, мисливці, беруть із собою відвідувачі концертів чи інших заходів на свіжому повітрі.

Тактичний рюкзак як одна з головних речей для туристаУ подорож обов’язково потрібно взяти з собою наплічник, у нього складають все необхідне, що знадобиться в дорозі. Звичайна міська сумка або валіза на коліщатках, звісно ж, не підходять. Для походів, поїздок на велосипедах чи квадроциклах та активного відпочинку загалом варто купити рюкзак тактичний. Спочатку його створили для зручності військових, проте з часом призначення цього виробу стало значно ширшим.Такі наплічники популярні серед туристів завдяки особливостям конструкції. Зовні вони видаються компактними, проте насправді дуже місткі. Всередину можна покласти запас харчових продуктів, засоби особистої гігієни, змінний одяг, аксесуари та багато іншого. Тактичні рюкзаки виготовляють із міцної тканини, стійкої до зношування, увесь їхній вміст добре захищений від намокання.

Наплічник щільно прилягає до спини та не перевантажує її, тому із ним зручно долати великі відстані й перешкоди, або навіть бігати. Для цього до конструкції додають такі елементи:


  • широкі лямки. Вони не тиснуть на шкіру та не врізаються у пахви, не порушують кровообіг;

  • пом’якшувальні накладки в зоні, що прилягає до спини. Завдяки їм навіть падіння не відчуватиметься дуже сильно;

  • нагрудний ремінець. З його допомогою створюється додаткова опора, що знімає зайве навантаження з плечей;

  • ремені для фіксації на спині й рівномірного розподілу ваги.Для виготовлення тактичних рюкзаків використовують міцні, стійкі до будь-яких негативних впливів та витривалі матеріали. Внутрішній та зовнішній простір розташовані так, що можна було розмістити якомога більше речей компактно й раціонально.

16.08.2023 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter