• 0

Майстерність починається з інструменту. Що враховувати при виборі перукарських ножиць?

Справжній майстер завжди користується професійними інструментами, вони є запорукою високого рівня його роботи. Тому дуже важливо ретельно підібрати ножиці для стрижки професійні, щоб бути задоволеними якістю роботи, надійністю інструмента.

Як правильно вибрати ножиці перукарські професійні


Майстерність починається з інструменту. Що враховувати при виборі перукарських ножиць?

Безумовно, для щоденного використання ножиці перукарські професійні мають бути зручними. Вам, напевно, відомо, що класичні моделі прямого типу використовуються переважною кількістю людей, вони задовольняють усі основні потреби перукарів. Проте майстри відчувають дискомфорт за умов багатогодинної роботи з прямими професійними ножицями для перукарів, а тому завжди мають в арсеналі офсетні моделі, які зменшують навантаження. Існують напівегрономічні та ергономічні види, деякі майстри користуються різними моделями, хоча в цьому питанні найважливішим фактором буде особистий комфорт. Ергономічні ножиці перукарські дозволяють тримати лікоть в природному положенні, що є перевагою таких інструментів.

На цьому питання підбору ножиць не закінчується, адже всі професійні моделі відрізняються й іншими характеристиками. Наступний крок — вибір розміру.
Вважається, що чим довше лезо, тим швидше може працювати майстер. Виробники пропонують такі розміри:

- невеликі — 4,5 дюйма;

- розповсюджені моделі 5,5 дюйма;

- та великі з довжиною 6 дюймів.

Ви можете купити професійні ножиці для стрижки економічного виду, але відчувати надалі дискомфорт в роботі, якщо неправильно підберете розмір. Оптимальним він буде для кожного свій, а правило тут таке: кінчик леза повинен досягати останньої фаланги вашого середнього пальця, якщо кільце знаходиться на рівні великого.

Сьогодні перукарські ножиці представлені моделями з різними краями. Так, варіант з зубцями дозволяє виконувати якісний прямий зріз завдяки кращому захопленню волосся. Подібні моделі виробляють всі провідні бренди, тобто ви можете придбати інструменти з мікрозубцями та насолоджувати бездоганною якістю впродовж кількох років. Проте корисно придбати для стрижки та підсікання моделі з опуклими краями гладких та найгостріших лез. Всі зазначені моделі представлені перукарськими ножицями Jaguar та бездоганними ножицями SPL.
Майстерність починається з інструменту. Що враховувати при виборі перукарських ножиць?

Тепер ви можете звернутися до інтернет-магазину Барбер Хаб, адже тут дуже великий вибір професійних ножиць від провідних брендів. Стоп. А якщо ви шульга? Чи повинні ви звикати до звичайних моделей, або можете потішити себе й купити ножиці перукарські саме для вас? Майстру краще прагнути до комфорту в усіх питаннях, а тому нехтувати можливістю задовольняти всі потреби не варто.

Чому зручніше купити професійні перукарські ножиці в маркеті Barber Hub?Враховуючи все, що описано в цій статті, ви можете дійти висновку, які саме потрібно вам купити професійні перукарські ножиці. Робити ж зручне замовлення зі швидким доставленням сьогодні краще на сайті barber-hub.com.ua, адже цей магазин пропонує найбільший асортимент високоякісних ножиць. Тут представлено різноманітні моделі від Jaguar і SPL — лідерів виробництва відповідної продукції. Корисна допомога кваліфікованих менеджерів, професійний підхід до кожного питання, підтримка клієнтів, гарантія на брендовий товар, а також комфортні ціни — все це Barber HUB.
03.08.2023 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter